• Ogłoszenie:

Problemy z chipem

Tutaj można umieszczać wszystkie sensowne tematy nie pasujące do reszty działów tematycznych. Siadaj, gadaj, opowiadaj ;)

Problemy z chipem

Postprzez PetieT 27 Lut 2024, 00:06

Mam pewien problem z moim układem Arduino, z którym nie mogę sobie poradzić. Spróbowałem już kilku rozwiązań, ale niestety bezskutecznie. Czy ktoś może mi pomóc? Moje obecne zagadnienie dotyczy komunikacji między dwoma modułami, i pomimo wielu prób, nie udaje mi się uzyskać stabilnego połączenia. Będę bardzo wdzięczny za wszelką pomoc.
PetieT
~obserwator
 
Posty: 0
Dołączenie: 26 Lut 2024, 22:53



Problemy z chipem

Postprzez GingerAnn 27 Lut 2024, 10:56

Chciałem polecić wam świetne źródło informacji, które mi osobiście wiele razy pomogło worldofarduinogeeks.com. To blog pełen cennych porad dotyczących układów Arduino. Znajdziecie tam mnóstwo praktycznych wskazówek, tutoriale krok po kroku i interesujące projekty. Jeśli macie jakiekolwiek pytania czy problemy z Arduino, to naprawdę warto tam zajrzeć!
GingerAnn
~obserwator
 
Posty: 0
Dołączenie: 27 Lut 2024, 10:44



Problemy z chipem

Postprzez WillHall 27 Lut 2024, 18:32

Chciałem dorzucić kilka dodatkowych porad dla wszystkich, którzy zajmują się projektowaniem z użyciem układów Arduino. Po pierwsze, zawsze sprawdzajcie zasilanie - niestabilne napięcie może prowadzić do różnych problemów. Po drugie, warto zainwestować w dobrej jakości kable i połączenia, aby uniknąć zakłóceń sygnału
WillHall
~obserwator
 
Posty: 0
Dołączenie: 27 Lut 2024, 18:10



Problemy z chipem

Postprzez afra4 28 Lut 2024, 16:26

Czy możemy wskazać obszary, w których istnieje wspólne porozumienie?
afra4
~obserwator
 
Posty: 0
Dołączenie: 27 Lut 2024, 20:26




Powróć do Pog@duchy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości