• Ogłoszenie:

Problem ze sterownikiem do intel pro/wireless 2200bg

Poszukujesz sterowników? Masz problem z zainstalowaniem bądź odinstalowaniem? Zapytaj w tym dziale

Problem ze sterownikiem do intel pro/wireless 2200bg

Postprzez kajtekjr 29 Sie 2009, 17:01

reklama
Witam, dostałem od sąsiadki laptopa MaxData Eco 4200x do przeinstalowania systemu i mam problem z jednym ze sterowników i przypuszczam że chodzi o kartę sieciową Intel PRO/Wireless 2200BG bo nie ma jej w menadżerze urządzeń a wg specyfikacji znalezionej w necie powinna być. Odpaliłem EVERESTA i faktycznie jest taki sprzet zainstalowany w laptopie, lecz w połączeniach sieciowych brak karty WiFi.
Instalowałem kilkadziesiąt sterowników do tego urządzenia i za każdym razem po instalacji z menadżera urządzeń wywala w trakcie instalacji coś takiego:

Image

a na koniec instalacji coś takiego:

Image

A po instalacji karta sieciowa nie działa nadal, a w menadżerze urządzeń jest żółty wykrzyknik przy tej karcie...

Już brakuje mi pomysłów co jest nie tak.. Może wy coś poradzicie ?

Pozdr.
Fotografia motoryzacyjna ---> WWW
Awatar użytkownika
kajtekjr
~user
 
Posty: 8079
Dołączenie: 06 Paź 2005, 15:39
Miejscowość: Września
Pochwały: 306



Problem ze sterownikiem do intel pro/wireless 2200bg

Postprzez jaga12lew 29 Sie 2009, 22:30

ja mam taki pomysł (miałem taki przypadek ze sterownikiem do karty muzycznej której dawno już nie mam) bez przerwy miałem przy tej karcie wykrzyknik - w menadżerze urządzeń - kupiłem nową sterowniki zainstalowałem a tamtą poprostu wyłączyłem ).
tu może być podobny przypadek - jeśli do odbioru internetu sąsiadka używała bezprzewodowo WiFi musi mieć płytkę ze sterownikiem i urządzenie wifi - jeśli natomiast używasz internetu z kabla - karta jest niepotrzebna.
tyle wiem
powodzenia - napisz co wyszło :?:
Awatar użytkownika
jaga12lew
~user
 
Posty: 18
Dołączenie: 29 Sie 2009, 22:01



Problem ze sterownikiem do intel pro/wireless 2200bg

Postprzez kajtekjr 30 Sie 2009, 08:38

chodzi o to ze plytki ze sterownikami nie ma a karta wifi jest potrzebna.

EDIT:

Problem leżał w samej karcie WiFi - więcej info w temacie >> KLIK <<
Fotografia motoryzacyjna ---> WWW
Awatar użytkownika
kajtekjr
~user
 
Posty: 8079
Dołączenie: 06 Paź 2005, 15:39
Miejscowość: Września
Pochwały: 306




Powróć do Sterowniki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości