• Ogłoszenie:

Problem ze sterownikiem 358.50

Poszukujesz sterowników? Masz problem z zainstalowaniem bądź odinstalowaniem? Zapytaj w tym dziale

Problem ze sterownikiem 358.50

Postprzez jknw 10 Paź 2015, 23:23

reklama
Witam wszystkich.

Mam następujący problem. Przy próbie ściągnięcia nowego sterownika (jak w tytule) instalator w połowie przerywa i za każdym razem pokazuje się taki komunikat jak na screenie.
Po tym działaniu nie działa żadna gra, a pc nawet nie widzi gpu (nawet speed fun nie pokazuje jej). Windows wtedy próbuje coś "swojego" zainstalować, ale także nie działa. Musze przy pomocy Driver Sweeper usunąć cały tan badziew i przy pomocy płytki od gpu zainstalować jakieś starsze sterowniki. Nie mogę jednak pobierać aktualizacji gdyż dzieje się to co powyżej. Do tej pory działało wszystko bez zarzutu, nowe stery za każdym razem bezproblemowo się instalowały aż do teraz. wiem, że ten geforce experience to żadna rewelacja, ale używałem go tylko do uaktualniania sterowników i działało wszystko ok póki co. Jednak nawet jak pobiorę sterowniki ze strony producenta to dzieje się to samo. Oszaleć idzie bo woła tu wszystko o nowe stery a nie pozwala zainstalować. Gdzieś coś się z czymś gryzie... Proszę o porady co robić, jak rozwiązać problem.
Moja karta to Gigabyte GeForce GTX770.
Pozdrawiam
Załączniki
aaaa.png
Intel Xeon E3-1240v3 (8M Cache, do 3.80 GHz); CPU Raijintek EreBoss; ASRock B85 PRO4 LGA1150 ATX; SSD Samsung 860 EVO 250GB SATA III ( 560/530 MB/s ); WD Blue 3TB, SATAIII, 5400RPM, 64MB cache; Pamięć 4 x G.Skill Ares DDR3 2x4GB 1600MHz CL9; MSI Radeon RX 570 ARMOR 4G OC; SilentiumPC Deus M1 550W PSU 80Plus Bronze Modular; Zalman Z11 PLUS - USB3.0; Monitor iiyama G-Master GB3466WQSU-B1 144HZ
jknw
~user
 
Posty: 75
Dołączenie: 03 Gru 2012, 23:22
Pochwały: 1



Powróć do Sterowniki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości