• Ogłoszenie:

Problem ze sterownikami w windows 10

Możliwość napisania tematu bez konieczności logowania. Zapraszamy do zadawania pytań niezarejestrowanych użytkowników.

Problem ze sterownikami w windows 10

Postprzez sikalafą 17 Maj 2017, 00:39

reklama
Witam :) Posiadam głośniki "creative inspire t6100"... Mam 5 głośników z czego działają tylko dwa, czyli prawy i lewy. W poprzednich wersjach systemu windows czyli xp i 7 kiedy pobierałem sterowniki to bez problemu wszystkie głośniki działały. Po zainstalowaniu windows 10 jest problem a myślę że znajdzie się jakiś pomysł na to że by był jakiś sterownik który jest obsługiwany przez windows 10... Nie mogę go znaleść.. Najlepszy jaki był to był ten: https://www.google.pl/search?q=VIA+HD+Audio+Driver&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjeovrFvPXTAhVHjSwKHfzxAyAQ_AUICigB&biw=1920&bih=974#imgrc=scTkphe1AaJCdM: ... Bez niego oczywiście reszta głośników oprócz prawego i lewego nie działały. Teraz też nie działają nawet gdy próbuje ten program. Spróbowałem go włączać ale bez skutku, czy to z trybem zgodności czy administratora itd itp.. Jak coś będziecie wiedzieć to dajcie znać :)
sikalafą
 



Postprzez Thunderas 17 Maj 2017, 10:54

Daje znać, że trzeba ustawić tryb głośników w ustawieniach dźwięku. Masz pewnie ustawione stereo a same głośniki przełączanie na tryb T
5.1

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Proc: AMD FX 4300 Quad Core 3.8 GHz
Ram:16 GB DDR3 Zasilacz: OCZ ModXStream Pro 500w
Płyta główna: Gigabyte 78LMT-USB3 Grafika:ASUS Radeon RX 580 4GB
Dysk 1 WD Caviar Green WD5000AADS 500 Gb
Dysk 2 SSD Sandisk cruzer edge 60 gb
Dysk 3 Seagate Pipeline HD.2 ST3500312CS 500 GB
Awatar użytkownika
Thunderas
~user
 
Posty: 2742
Dołączenie: 18 Lis 2005, 11:53
Miejscowość: Redditch
Pochwały: 141



Problem ze sterownikami w windows 10

Postprzez Sikalafą 17 Maj 2017, 14:42

taa..Tylko że jak daje "testuj" to te głośniki działają.. Ale potem przy normalnej pracy już nie :)
Sikalafą
 




Powróć do Szybkie Pytania i Odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości