• Ogłoszenie:

Problem z zrippowaniem filmu nagranego kamera VIDEO

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Problem z zrippowaniem filmu nagranego kamera VIDEO

Postprzez Tomasz 10 Cze 2005, 19:18

reklama
Uzywam programu DVDrip do rippowania plyt DVD. Moj problem jest taki ze: kiedy wkladam plyte DVD(nagrana kamera Video) program ja rippuje ale nie ma glosu. W momencie kiedy daje zacznij pojawia mi sie taki komunukat: BLAD ODCZYTU DANYCH DZWIEKU. CZY KONTYNUOWAC ?
I mam do wyboru Przycisk TAK LUB NIE. Jak dam nie to plyta zacznie sie rippowac ale jest brak dzwieku i glosu. Jak dam Tak to plyta sie nie ripuje. Kiedy popatrzymy na drugi obrazek widac tam ze Dzwiek pokazany jest ??? MPG1 2ch. Nie mozna tego zmienic. Pod spodem jest przycisk Dollby Surrond i jak go odznacze to wtedy plyta DVD sie rippuje ale nie ma glosu. Jak pozostawie nieodznaczone to wtedy nie ma mowy o rippowaniu. Zaznazcam ze te plyty DVD zostaly nagrane kamera Video ( na nich mam np: wesele) . Jak zripowac plyte taka aby byl glos ? Prosze o pomoc TOMASZ

LINKI:

http://img287.echo.cx/img287/7825/15jw.jpg
http://img299.echo.cx/img299/2078/23mv.jpg
[/list]
Czas zmienia ludzi
Awatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 574
Dołączenie: 05 Lut 2004, 12:02
Miejscowość: Limanowa
Pochwały: 7



Postprzez fluid 10 Cze 2005, 19:39

co rozumiesz pod pojeciem ripowania plyt dvd
dla mnie jest to zgrywanie filmu z oryginalnej plyty i kompresja go do formatu dvd-5

wiec napisz w jaki sposob ty ripujesz filmy bo nie bardzo kumam
z czego na co ripujesz?
Sprzedam zestaw perkusji do GUITAR HERO na x360 - chetni pisacna PW
Each EMO can suck my ballsack but one in particular...
NIE POMAGAM NA PW, CHCESZ POMOCY - PISZ NA FORUM W ODPOWIEDNIM TEMACIE
GalkaPL - nieważne jaki będzie twój nowy nick my ZAWSZE będziemy pamiętać własnie ten...
Awatar użytkownika
fluid
*mod
 
Posty: 14746
Dołączenie: 12 Gru 2004, 00:38
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 947



Postprzez Tomasz 10 Cze 2005, 19:55

fluid napisał(a):co rozumiesz pod pojeciem ripowania plyt dvd
dla mnie jest to zgrywanie filmu z oryginalnej plyty i kompresja go do formatu dvd-5


Dokladnie to samo co ty. Tylko ze film zostal nagrany kamera VIDEO na plyte DVD i ta plyta jest oryginalna. ja cchce zgrac ta plyte do formatu np: AVI lub DIVX. W tym celu uruchomiam program DVDrip i wkladam tam ta plyte ( program jest banalny w obsludze wiec ustawiam go do zgrywaqnia) Kiedy daje zacznij program nie rusza i pojawia sie komunikat Tak jak napiosalem w poscie powyzej. Tomasz
Czas zmienia ludzi
Awatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 574
Dołączenie: 05 Lut 2004, 12:02
Miejscowość: Limanowa
Pochwały: 7



Postprzez fluid 10 Cze 2005, 20:39

looknij tutaj
http://forum.programosy.pl/pytanie-jak-zrobic-divx-a-z-plikow-dvd-na-dysku-twardym-vp47726.html#47726
dosc szczegolowo opisalem jak przerabiac z dvd do divixa
sprobuj i zobacz co ci z tego wyjdzie
bo szczeze ci poweim ze ten program ktory ty podajesz nie
jest mi nawet ze slyszenia znany
Sprzedam zestaw perkusji do GUITAR HERO na x360 - chetni pisacna PW
Each EMO can suck my ballsack but one in particular...
NIE POMAGAM NA PW, CHCESZ POMOCY - PISZ NA FORUM W ODPOWIEDNIM TEMACIE
GalkaPL - nieważne jaki będzie twój nowy nick my ZAWSZE będziemy pamiętać własnie ten...
Awatar użytkownika
fluid
*mod
 
Posty: 14746
Dołączenie: 12 Gru 2004, 00:38
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 947




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 21 gości