• Ogłoszenie:

Problem z zakładkami (i nie tylko)

Możliwość napisania tematu bez konieczności logowania. Zapraszamy do zadawania pytań niezarejestrowanych użytkowników.

Problem z zakładkami (i nie tylko)

Postprzez Zirytowana 07 Cze 2017, 23:28

reklama
Nie znalazłam nigdzie takiego wątku, więc zakładam nowy, bez hejtu, jeśli się powtórzy :)

Od pewnego czasu co jakiś czas (czasami kilka tygodni, czasami kilka dni) z Chroma samoistnie usuwają mi się zakładki i rozszerzenia. Strasznie to denerwujące, bo jeśli zapomnę spakować zakładki do pliku html to nie mam jak ich odzyskać no i rozszerzenia muszę instalować od nowa. Zupełnie jakby przeglądarka sama się resetowała, chociaż nic z nią nie robię. Próbowałam reinstalować przeglądarkę kilkakrotnie - bez rezultatu. Korzystałam zalogowana do przeglądarki i niezalogowana - nadal takie same efekty. Przeszukując antywirusem, adwcleanerem itd - nie znaleziono podejrzanych plików ani wirusów. Co mam zrobić, żeby Chrome się 'uspokoił'?'

PS: rada w stylu 'zainstaluj inną przeglądarkę' nie jest zbyt pomocna.
Zirytowana
 



Problem z zakładkami (i nie tylko)

Postprzez Thunderas 10 Cze 2017, 11:46

Zirytowana napisał(a):rada w stylu 'zainstaluj inną przeglądarkę' nie jest zbyt pomocna

Ale inne tak:
Jeśli zaimportujesz zakładki zaloguj się na konto przez chrome.
Sprawdź na stronie https://www.google.pl/bookmarks/ czy są tam.
Dla pewności możesz to sprawdzić inna przeglądarka po zalogowaniu się na konto google.
Jeśli tam będą to gdzieś w systemie jest błąd.
Przy okazji zobacz jakie masz rozszerzenia,jedno z nich może być zainfekowane.
Proc: AMD FX 4300 Quad Core 3.8 GHz
Ram:16 GB DDR3 Zasilacz: OCZ ModXStream Pro 500w
Płyta główna: Gigabyte 78LMT-USB3 Grafika:ASUS Radeon RX 580 4GB
Dysk 1 WD Caviar Green WD5000AADS 500 Gb
Dysk 2 SSD Sandisk cruzer edge 60 gb
Dysk 3 Seagate Pipeline HD.2 ST3500312CS 500 GB
Awatar użytkownika
Thunderas
~user
 
Posty: 2742
Dołączenie: 18 Lis 2005, 11:53
Miejscowość: Redditch
Pochwały: 141




Powróć do Szybkie Pytania i Odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości