• Ogłoszenie:

Problem z zainstalowaniem sterownikow do karty graficznej gf

Poszukujesz sterowników? Masz problem z zainstalowaniem bądź odinstalowaniem? Zapytaj w tym dziale

Problem z zainstalowaniem sterownikow do karty graficznej gf

Postprzez masiarz 03 Wrz 2009, 22:21

reklama
Witam mam problem z zainstalowaniem sterowników do karty graficznej GF8800gt.Mianowicie podczas instalacji pojawia sie niebieski ekran i nastepuje restart komputera,natomiast gdy instaluje to samo na innym monitorze wszystko jest wporządku.Monitor podłączałem u kolegi i u niego wszystko dziala normalnie,błąd wystepuje w momencie kiedy zmienia sie automatycznie rozdzielczość przy instalacji sterów.Odinstalowywanie sterowników,przeinstalowywanie systemu itp. zabiegi nie pomagają.Mój komputer- intel core duo E6750 2,66GHz ,płyta głowna ASUS P5K-E ,2GB RAM GEIL ,GF8800GT ,zasilacz 500W ,monitor DGM1931WS. Gdy zainstaluje sterowniki na starym monitorze,a potem podłącze do nowszego komputer restartuje sie juz przy wczytywaniu windowsa. Prosze o jakieś porady bo wymiękam nie wiem co padło czy grafika czy monitor czy może jeszcze coś innego.

Dodano Dzisiaj, 22:26:
fotka ekranu. http://www.up.programosy.pl/

Dodano Dzisiaj, 22:33:
heh chyba nie tak nie wiem jak to wstawić :oops:
masiarz
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 03 Wrz 2009, 03:06



Problem z zainstalowaniem sterownikow do karty graficznej gf

Postprzez Wojtasgls 03 Wrz 2009, 23:00

masiarz napisał(a):otka ekranu. http://www.up.programosy.pl/

Dodano Dzisiaj, 22:33:
heh chyba nie tak nie wiem jak to wstawić :oops:


www.up.programosy.pl wrzucasz fotkę robisz dodaj i na dole będziesz miał do wyboru cały obraz, miniaturka, link Kopiujesz odpowiednie żeby za duże nie było i tu wklejasz
Image
NIE POMAGAM NA PW!!!
Awatar użytkownika
Wojtasgls
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 3874
Dołączenie: 02 Gru 2005, 00:14
Miejscowość: Gorzów Wlkp.
Pochwały: 229



Problem z zainstalowaniem sterownikow do karty graficznej gf

Postprzez masiarz 04 Wrz 2009, 11:42

Image

Dodano Dzisiaj, 03:50:
dzieki za multum porad i super pomoc ,kocham to frum huehueheue cya poucze sie jeszcze polskiego moze mnie ktos zrozumie :lipa:
masiarz
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 03 Wrz 2009, 03:06




Powróć do Sterowniki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości