• Ogłoszenie:

Problem z połaczeniem programów z internetem

Wszystko odnośnie szerokiej tematyki Internet, oraz sieci komputerowe

Problem z połaczeniem programów z internetem

Postprzez Valaquaz 10 Sie 2016, 20:11

reklama
Witam, specjalnie założyłem konto na tej stronie aby zapytać was o pomoc, ponieważ nie mam pojęcia co się dzieje. Przejdźmy do rzeczy ze swojego laptopa korzystam codziennie aż od pewnego dnia programy takie jak: Steam, Battlenet, Pokerstars, TeamSpeak 3 przestały mi działać. Nie umieją się one połączyć z Internetem podczas gdy dzień wcześniej wszystko działało. Połączenie z internetem posiadam, przeglądarka mi działa, próbowałem na innym komputerze i jest to samo więc stwierdzam, że jest to problem z Internetem i nie mam pojęcia co to może być. Z czym jest problem? Ma ktoś jakiś pomysł/rade?
Z góry dziękuje i pozdrawiam ;).
Valaquaz
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 08 Sie 2016, 19:31



Problem z połaczeniem programów z internetem

Postprzez bladi1492 29 Sie 2016, 08:27

Skoro to już ma być problem z internetem a nie z sprzętem odbierającym internet to sprawdź czy router, nie ma po blokowanych portów, tak więc czy to jest twój internet czy właścicielem jest sąsiad który udostępnia łącze ?, bo jak ty to spróbuj najpierw zresetować router i zobaczyć czy wróciło wszystko do normy , jak sąsiad czy ktoś inny to pobierz program jakim jest: HSS - Hotspot Shield - bardzo miły program, nie raz z niego korzystałem jak były porty po blokowane np. szkole, w urzędzie :) program tworzy taki "piękny" tunel bez blokad :D aczkolwiek prędkość spada więc nie opłaca się wtedy coś ściągać :) , i to na pewno ciebie upewni w tym że porty są w routerze po blokowane i wtedy porozmawiaj z innym usługodawcą aby je odblokował.
"Nie rozmawiaj z idiotą bo najpierw zniżysz się do jego poziomu a potem on pobije Cię doświadczeniem..."
Awatar użytkownika
bladi1492
~user
 
Posty: 695
Dołączenie: 12 Cze 2007, 11:00
Miejscowość: Cybinka-Słubice
Pochwały: 51




Powróć do Internet & Sieci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości