• Ogłoszenie:

Problem z klawiaturą w laptopie

Dyskusje na tematy związane z problemami sprzętowymi - komputery, podzespoły, akcesoria... oraz sprzęt RTV

Problem z klawiaturą w laptopie

Postprzez hugobp 27 Lis 2016, 13:03

reklama
Cześć,

Przed kilkunastoma minutami przestały mi działa w laptopie klawisze a konkretnie to cała lewa strona od F2 w dół aż do ALTa kończąc na ESC i oczywiście w dół po CTRL. Dziwne bo hasło zdążyłem jeszcze wpisać gdzie dwukrotnie znajduję się literka "a", a po zalogowaniu już wszystkie te klawisze przestały działać. Zaznaczam że język oczywiście ustawiony na programisty, num lock wyłączony, klawiatura nie była zalana. Najlepsze jest to że klawisz funkcyjny działa tak samo klawisz windows a znajdują w tej grupie. Przywróciłem system na 4 dni wcześniej i też nic nie dało :(
Proszę o pomoc :)
hugobp
~user
 
Posty: 13
Dołączenie: 04 Wrz 2016, 12:10



Problem z klawiaturą w laptopie

Postprzez Robert 27 Lis 2016, 20:01

Pewnie taśma nie dociska. Laptop był kiedyś rozbierany?
Awatar użytkownika
Robert
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 6403
Dołączenie: 21 Mar 2006, 22:52
Miejscowość: ...
Pochwały: 352



Problem z klawiaturą w laptopie

Postprzez hugobp 28 Lis 2016, 15:09

Na gwarancji jeszcze jest także nic przy nim nie grzebałem :-| tak też myślałem że tasiemka tylko dziwne bo laptop nie był ruszany w ogóle bo mnie nie było w domu a dzień wcześniej wszystko było okej
hugobp
~user
 
Posty: 13
Dołączenie: 04 Wrz 2016, 12:10



Problem z klawiaturą w laptopie

Postprzez Robert 28 Lis 2016, 16:17

To na gwarę.

Tam są takie mikro delikatne zatrzaski, ewentualnie może jest zacisk i się wysunąć mogła od wstrząsów. Jak masz pecha to coś poważniejszego, ale to już problem producenta.

Autor postu otrzymał pochwałę
Awatar użytkownika
Robert
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 6403
Dołączenie: 21 Mar 2006, 22:52
Miejscowość: ...
Pochwały: 352



Problem z klawiaturą w laptopie

Postprzez hugobp 30 Lis 2016, 15:18

Tak zrobię. Dzięki bardzo za pomoc :D
hugobp
~user
 
Posty: 13
Dołączenie: 04 Wrz 2016, 12:10




Powróć do Hardware

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości