• Ogłoszenie:

Problem Z GG

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Problem Z GG

Postprzez Natalu$ 11 Maj 2005, 17:35

reklama
Mam taki problem: Kiedyś jak jeszcze była możliwośc ustawilam sobie w ustawieniach aby byc niewidocznym dla obcych. Po kilku miesiącach znikła mi ta mozliwosc. Teraz jak klikam na "Moj status" nie ma nawet sloneczek obok napisow: niedostepny, niewidoczny, dostepony, zaraz wracam. I cos mi sie nie dawno stalo, ze znowu zrobilam sie widoczna dla obcych i niestety nie mam mozliwosci poprawienia tego bledu. Posiadam Power gg, ale jak odinstalowalam je to i tak nic nie pomaga, nawet gdy odinstalowuje wszystkie wtyczki. Ponowenie tez zainstalowalam gg i nie stety wszystko na nic. Prosze o pomoc!!!
Natalu$
~user
 
Posty: 4
Dołączenie: 22 Kwi 2005, 07:23
Miejscowość: POLSKA



Postprzez keks_ik 11 Maj 2005, 18:59

w wtyczkach Statusek jest do zaznaczenia opcja "tylko dla znajomych"

Autor postu otrzymał pochwałę
Intel core 2 duo e6300 1.86
Asus p5b i965
Ram ddr2 2x1Gb kingston
GeForce GTS 250 Palit 1GB E-GreenEdition
WD WD2500KS 250 GB + 1 dysk 70 GB + nagrywarka DVD
Modecom Carbon MC530 530W ATX
Awatar użytkownika
keks_ik
~user
 
Posty: 1445
Dołączenie: 16 Kwi 2005, 14:22
Miejscowość: Kraina dobrej muzyki|Katowice
Pochwały: 108



Postprzez MUTOPOMPKA 11 Maj 2005, 19:12

Natalu$ napisał(a):ze znowu zrobilam sie widoczna dla obcych i niestety nie mam mozliwosci poprawienia tego bledu

a że się spytam... Czy to jest BŁĄD, że jesteś widoczna? Jeśli już, to po prostu: odpal GG wtedy, kiedy Ty chcesz rozmawiać!

Ja mam non stop włączonego Tlena, i piszą do mnie "wszyscy"... A w mojej kwestii już jest to, czy chę odpowiedzieć, zablokować itp... I mi to nie przeszkadza, że mam włączonego non stop Tlena...
Ubuntu user (Lucid - 10.04)
Awatar użytkownika
MUTOPOMPKA
^zasłużony
 
Posty: 9184
Dołączenie: 17 Lis 2004, 21:38
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 787



Postprzez zombek 16 Maj 2005, 17:40

alternatywnym rozwiazaniem moze bedzie ustawienie domyslnego statusu na niewidoczny, zeby to zrobic wejdz do ustawien komunikatora , tam 5 od gory jest opcja status , zmieniasz na niewidoczny i odpalasz gg jako niewidoczna :lol:
www.............com
zombek
~user
 
Posty: 187
Dołączenie: 03 Maj 2005, 22:31
Miejscowość: z najgorszego koszmaru
Pochwały: 12




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 30 gości