• Ogłoszenie:

Problem z botowaniem

Możliwość napisania tematu bez konieczności logowania. Zapraszamy do zadawania pytań niezarejestrowanych użytkowników.

Problem z botowaniem

Postprzez karol13 18 Sty 2017, 14:48

reklama
Witam.
Dzisiaj zrobiłem sobie obraz systemu na kilku płytach DVD z pomocą windowsowego narzędzia. Jako że potrzebowałem pewnych sterowników z wcześniej zainstalowanego systemu na tym komputerze to oczywiście miałem starszy obraz systemu na innych płytach (przezorny zawsze ubezpieczony :wink: ). Przywróciłem stary system, niestety po automatycznym zresetowaniu komputera, podczas ładowania biosu, pojawiła się taka informacja " 3rd master: s.m.a.r.t capable but disabled", czy coś podobnego. I dalej nic się nie dzieje, nie mogę uzyskać dostępu ani do biosu ani do opcji bootowania.
Jednak postanowiłem wycwanić się i podłączyłem jakiś inny dysk. Zaakceptowało. Wybrałem bootowanie na DVD (chciałem odpalić jeszcze raz płytę naprawy systemu) i podmieniłem dysk. Zaczęło bootować, a raczej pojawiła się informacja, żeby wcisnąć jakiś klawisz do bootu z płyty. Wcisnąłem raz, dwa, trzy razy i nic. Oczywiście klawiatura z niewiadomych przyczyn przestała działać akurat teraz! Zaczął ładować mi się przywrócony system. Jednak po restarcie dalej jest to samo.
Proszę o pomoc, bo już nie wiem co mam robić!
karol13
 



Powróć do Szybkie Pytania i Odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości