• Ogłoszenie:

Problem z audio w laptopie !!

Poszukujesz sterowników? Masz problem z zainstalowaniem bądź odinstalowaniem? Zapytaj w tym dziale

Problem z audio w laptopie !!

Postprzez RoOkie10 10 Lis 2009, 17:15

reklama
Dzien dobry !! zakupiłem laptopa hp pavilion dv5-1230ew. Nie potrafie wlaczyc dzwieku w glosnikach tego laptopa. Nie ma nawet dzwieków systemowych.Wszystkie kontrolki sa jak poiwnny być ( kolega ma ten sam model wiec miałem okazje zobaczyc czy wszystko jest dobrze poustawiane ). Najdziwniejsze jest to, ze wystarczy podpiac zewnetrzne glosniki lub sluchawki albo mikrofon do ktoregos wyjscia karty dzwiekowej i glosniki zaczynaja działac. Proszę o porade. Orginalne sterowniki to IDT High Definition Audio Codec. !! Proszę o pomoc !!
RoOkie10
~user
 
Posty: 5
Dołączenie: 20 Mar 2009, 15:54



Problem z audio w laptopie !!

Postprzez Wojtasgls 10 Lis 2009, 18:33

daj screena z menedżera urządzeń z otwartą zakładką urządzenia audio wideo i gier?
sprawdź panel sterowania dźwięki i urządzenia audio zakładka głośność zaawansowane i na dole masz zaznaczone głośniki od laptopa?
Image
NIE POMAGAM NA PW!!!
Awatar użytkownika
Wojtasgls
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 3874
Dołączenie: 02 Gru 2005, 00:14
Miejscowość: Gorzów Wlkp.
Pochwały: 229



Problem z audio w laptopie !!

Postprzez RoOkie10 10 Lis 2009, 18:35

moment ( :

Dodano Dzisiaj, 17:40:
zapomnialem dodac ze mam system vista home premium i tam inaczej te zakladki sie nazywaja !! a tutaj link do screeena http://img410.imageshack.us/img410/61/beztytuupe.jpg
RoOkie10
~user
 
Posty: 5
Dołączenie: 20 Mar 2009, 15:54



Problem z audio w laptopie !!

Postprzez Wojtasgls 10 Lis 2009, 19:29

vista to mało Ci pomogę niestety choć wygląda w menedżerze urządzeń na ok.
jak włączysz np. winampa to wyskakuje błąd czy leci piosenka a nie słychać??

Sprawdź te ustawienie w panelu sterowania czy nie ma nic wyciszonego itp.
Image
NIE POMAGAM NA PW!!!
Awatar użytkownika
Wojtasgls
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 3874
Dołączenie: 02 Gru 2005, 00:14
Miejscowość: Gorzów Wlkp.
Pochwały: 229




Powróć do Sterowniki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości