• Ogłoszenie:

problem

Wszystko odnośnie systemów z rodziny Microsoft

problem

Postprzez lukkkk 09 Gru 2004, 00:37

reklama
Mam taki proble mianowicje mialem troche virusow i wszystkie pliki [zarowno virusy jak i pliki zarazone] usunolem . po restarcje kompa wyswietla mi sie komunikat
podzczas pruby uruchamiania c:\windows\system32\kgdtug.dll "UMonitor" wystapil blad wyjatku
w tym katalogu niema tego pliku
dalo by sie dogranc ten plik np od innej osoby [chocjarz niewiem nawet od czego on jest ] jesli tak to prosze o udostepnienie tego pliku badz przeslanie na meila lukkkk@op.pl .
a i mam jeszcze jeden problem niewiem czemu jak cos wyrzucam do kosza to automatycznie sie to usuwa [bynajmniej niema go w koszu]w opcjach jest ustawione nato zeby pliki najpierw byly wyrzucane do kosza.

1 juz zrobilem- puscile defragmentacje w norto system works 2005 i juz niewyskakuje a odnosnie 2 to dalej niewskakuje mi nic do kosza [chocjarz ja nigdy nic nie usuwam do kosza - uzywam shift delete ale moj brat woli usowac do kosza]
Z gory wielkie dzieki
Pozdro lukkkk
Ostatnio edytowany przez lukkkk, 10 Gru 2004, 00:21, edytowano w sumie 1 raz
lukkkk
~user
 
Posty: 6
Dołączenie: 29 Lis 2004, 18:31



Postprzez MAck 09 Gru 2004, 20:28

Co do pytania pierwszego to wypadaloby wiedziec przynajmniej jaki masz system operacyjny :/

W drugiej kwestii to kliknij prawym na kosz wybierz wlasciwosci i odznacz pole "nie przenosc przenos plikow do kosza i natychmiast kasuj pliki po usunieciu"

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
MAck
~user
 
Posty: 141
Dołączenie: 02 Lut 2004, 17:26
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 8



Postprzez Magik 09 Gru 2004, 20:32

Jezeli napisales iz usunales to mogly pozostac jeszcze jakies wpisy(sciezka dostepu) propo tych trojanow ew. wirow, a ze nie ma pliku wykonywalnego to wyswietla ci sie komunikat jw.....Przeskanuj dokladnie rejestr
Pozdrawiam
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886



Postprzez Hunt3R 09 Gru 2004, 20:40

popatrz w msconfig....
(start -> uruchom -> msconfig -> uruchamianie)
Awatar użytkownika
Hunt3R
 
Posty: 1074
Dołączenie: 21 Lut 2004, 01:49
Pochwały: 43



Postprzez I-R-A 09 Gru 2004, 20:50

D!eselek 1.9T napisał(a):Jezeli napisales iz usunales to mogly pozostac jeszcze jakies wpisy(sciezka dostepu) propo tych trojanow ew. wirow, a ze nie ma pliku wykonywalnego to wyswietla ci sie komunikat jw.....Przeskanuj dokladnie rejestr
Pozdrawiam

To nie do końca tak (znowu się wcinam diesielkowi :)) Jeżeli uda Ci się uruchomić system ( z opowieści mozna wnioskowaź, że masz system XP - (bo po takiej kastracji, win 98 by już nie powstał zza grobu) wejdż w menu start i uruchom msconfig - następnie przejdź do zakładki opcje autostartu i każ wyłączyć wszystkie urządzenia - nie bój sie - nie ugryzie i jeżeli przeżyła kastrację, na pewno przeżyje i to:) system się zrestartuje i nie będzie wołał - wtedy ponów tę operację i włącz tylko te programy, które są Tobie potrzebne - na pewno antywir - choć tak nie do końca - bo ochrona rezydentalna się nie da tu wyłączyć - chyba że masz równie kaszaniarskiego antywira. A teraz druga sprawa - po antywirze znajdź i ściągnij program spyBot search&destroy - http://www.spybot.info/pl/index.html i zainstaluj - podczas instalacji ustaw język polski. Po uruchomieniu i opcji znajdź i zniszcz - zobaczysz efekty - uruchom później opcję ochrona - i nie całuj mnie potem po rękach - nie musisz :)
ZAKAZ LINKóW W PODPISIE
Awatar użytkownika
I-R-A
~user
 
Posty: 260
Dołączenie: 13 Paź 2004, 22:47
Miejscowość: Irleand Isle
Pochwały: 28




Powróć do System Windows

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości