• Ogłoszenie:

Power Point muzyka w prezentacji

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Power Point muzyka w prezentacji

Postprzez dodi 29 Kwi 2005, 08:20

reklama
Pozdrawiam wszystkich i prosze o pomoc w rozwiazaniu mojego problemu.
Aproblem jest nastepujacy:do wykonanej prezentacji w Power Point,dodalem podklad muzyczny mp3 tak by byl odtwzrzany przez caly czas trwania prezentacji.Wszystko jest OK,jednak po zgraniu tej prezentacji na CD,i probie odtworzenia zawartosci tego CD na innym kompie,wszystko dziala tylko nie podklad muzyczny.Plik MP3 tez jest na plytce,a nie dziala.Prosze o porade co robie zle.
PZDR:
dodi
~user
 
Posty: 178
Dołączenie: 28 Wrz 2004, 19:42
Pochwały: 5



Postprzez dzateusz 29 Kwi 2005, 17:59

Aby muzyka poprawanie dziala na innym kompie to mp3 musi znajdowac sie na tym kompie dokladnie w tej samej lokalizacji gdzie znajdowalo sie pierwotnie ( na kompie na ktorym robiles prezentacje ). Aby jednak uniknac takiego czegos, zalecam nastepujace rozwiazanie:
Najpierw nagraj mp3 na plyte ( nie zamykajac plyty ).
Nastepnie w prezentacji przy wyborze mp3 musisz wybrac to z plyty.
Tak zapisana prezentacje dogrywasz na plyte ( z wczesniej wypalona mp3 ) i pozniej wszystko powinno chodzic bezproblemowo!!

Pozdrawiam

Autor postu otrzymał pochwałę
dzateusz
~user
 
Posty: 11
Dołączenie: 18 Mar 2005, 17:55
Pochwały: 1



Postprzez dodi 29 Kwi 2005, 19:56

Witam i dzieki za zainteresowanie tematem.
Wlasnie tak zrobilem,ale kosztowalo mnie to dwie plytki,moze nie calkiem zmarnowane bo nie zamkniete.Napisalem posta bo chcialem sie upewnic czy dobrze mysle.Plytka byla potrzebna na 11.00 poniewaz nie bylo odpowiedzi na forum wziolem sie do pracy.Nie wziolem pod uwage sciezki dostepu do MP3,ito byl moj blad.Pozdrawiam i dziekuje.
dodi
~user
 
Posty: 178
Dołączenie: 28 Wrz 2004, 19:42
Pochwały: 5



Postprzez surtoip 29 Kwi 2005, 23:09

a ja zrobilem tak
biore prezentacje muzyka jest w tym samym folderze co prezentacja na dysku i wystarczy wszystko nagrac na plyte i chodzi (PPT sam zmieni sciezke na ta z plyty)
Moze sie komus przyda
Awatar użytkownika
surtoip
~user
 
Posty: 288
Dołączenie: 06 Lut 2005, 20:21
Pochwały: 16




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: kebaf oraz 25 gości