• Ogłoszenie:

Potrzebujesz pomocy psychologa

Informacje oraz porady dla sympatyków wirtualnej rozrywki.
Instalacja, opinie, solucje... Zapraszamy

Potrzebujesz pomocy psychologa

Postprzez longrinet 03 Mar 2024, 21:04

reklama
Mam nastoletniego syna. A ostatnio nie rozumiemy się. To jest trudna sytuacja. Chciałabym skonsultować się z psychologiem. Czy ktoś może mi polecić jakiegoś specjalistę?
longrinet
~user
 
Posty: 11
Dołączenie: 04 Lis 2023, 14:29



Potrzebujesz pomocy psychologa

Postprzez orikanter 06 Mar 2024, 21:49

Nie byłem w takiej samej sytuacji jak Ty. Ale znam osoby, którym w trudnych chwilach z pomocą przyszedł specjalista. To był psycholog. Na przykład moi przyjaciele byli o krok od rozwodu. Ale psycholog rodzinny uratował ich małżeństwo.
orikanter
~user
 
Posty: 7
Dołączenie: 04 Lis 2023, 13:53



Potrzebujesz pomocy psychologa

Postprzez rekilokkas 06 Mar 2024, 21:51

W moim życiu zdarzały się różne sytuacje. I powiem Ci, że rozmowa z psychologiem była dla mnie przydatna. Co więcej, dzięki temu zasobowi https://pleso.me/pl/therapists/couple uzyskanie pomocy stało się znacznie łatwiejsze. To jest dostępne dla każdego z nas. I nie musisz tracić czasu w drodze. Konsultacja online z psychologiem dostępna jest tu i teraz
rekilokkas
~user
 
Posty: 10
Dołączenie: 04 Lis 2023, 09:18



Potrzebujesz pomocy psychologa

Postprzez beha 06 Kwi 2024, 21:35

Czasem trzeba poszukać pomocy u specjalisty, niektóre problemy są ponad siły jednej osoby. Szczególnie często tak jest w przypadku uzależnień, z którymi samemu jest się wyjątkowo trudno uporać. Alkoholizm, narkomania, hazard - to są teraz powszechne nałogi, które niszczą ludziom życia. Najważniejszy krok, który może wykonać osoba uzależniona, to decyzja o leczeniu. Istnieje wiele metod terapii, od indywidualnych, po grupowe, a także odwyki w zamkniętych ośrodkach. Niektóre z nich znajdują się w odosobnionych miejscach, gdzie pacjenci mogą mieć kontakt z naturą lub brać udział w terapiach ze zwierzętami. Przykładem może być Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień i Terapii - Wyspa SOZO https://wyspasozo.pl/ choć takich miejsc jest wiele.
beha
~user
 
Posty: 9
Dołączenie: 25 Cze 2016, 16:14




Powróć do Gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości