• Ogłoszenie:

Pomoc z tytułem

Miejsce dla każdego kinomanka. Zwiastuny, opinie, recenzje, efekty specjalne. Kochasz Kino - weź udział w dyskusji :)

Pomoc z tytułem

Postprzez Kopytosmoka 13 Lut 2012, 02:45

reklama
Witam!
Oglądałem niedawno fajną komedie i chciałbym obejrzeć ją teraz z kolegą, jednak nie pamiętam tytułu. Akcja rozgrywa się w Anglii. Umiera mąż starszej pani i zostawia jej w spadku olbrzymie długi. Wraz z swoim ogrodnikiem rozpoczyna hodowlę konopii w szklarni obok domu. Wkrótce zbierają pierwsze plony i ogrodnik proponuje że uruchomi swoje kontakty jednak wspólniczka upiera się że uda się do Londynu aby sprzedać towar na ulicach. Znajduje się w lokalu największego z dilerów i otrzymuje od niego pomoc. Wkrótce potem bierze z nim ślub. Chciałbym prosić o pomoc ze znalezieniem tytułu tego filmu.
Pozdrawiam :)
Kopytosmoka
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 13 Lut 2012, 02:38



Pomoc z tytułem

Postprzez Jasinek 13 Lut 2012, 19:01

http://www.filmweb.pl/Joint.Venture

Kopytosmoka napisał(a):Oglądałem niedawno fajną komedie i chciałbym obejrzeć ją teraz z kolegą

Początkowo myślałem że jesteś laską...Ale każdy może się mylić.
"Żyj tak, aby Twoim znajomym zobiło się nudno, kiedy umrzesz" - Julian Tuwim

Zdognie z nanjwoymszi baniadmai perzporawdzomyni na bytyrijskch uweniretasytch nie ma zenacznia kojnoleść ltier przy zpiasie dengao solwa.
Awatar użytkownika
Jasinek
 
Posty: 1454
Dołączenie: 09 Lut 2008, 01:05
Pochwały: 56




Powróć do Filmy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości