• Ogłoszenie:

Podłączenie komputera do wzmacniacza

Możliwość napisania tematu bez konieczności logowania. Zapraszamy do zadawania pytań niezarejestrowanych użytkowników.

Podłączenie komputera do wzmacniacza

Postprzez 20170305 05 Mar 2017, 17:08

reklama
Witam. Mam zamiar podłączyć komputer do wzmacniacza. Tutaj prezentuje jego wygłąd:
http://jpegbay.com/gallery/002290028-3.html#3

Jak widać ma on "phono" - to jak czytałem jest wejście gramofonowe to pewnie nie za bardzo , ale ma też "tape1" , "tape2" , to zapewne są magnetofonowe. Da się mimo wszystko jakoś to podłączyć?

Proszę o odpowiedź
20170305
 



Podłączenie komputera do wzmacniacza

Postprzez Łowca Androidów 03 Kwi 2017, 10:49

Możesz to podłączyć do TAPE lub jeśłi jest do AUX.
Wyjście sluchawkowe w komputerze i do TAPE lub AUX.

Dobrze jednak by było gdyby wczmacniacz miał wtyczkę z uziemieniem i komputer również.
Piszę o tym bo ja tak podłączyłem dawno temu laptopa SONY VAIO i wszystko działalo do czasu kiedy w tym samym momencie podłaczyłem magnetowid do przedłużki i był tylko jeden trzask - okazało się, że żadna z wtyczek nie była uziemiona (płaskie wtyczki) i mogło dojść do zwarcia - zjarało mi płytę główną w laptopie :) Żeby tego uniknąć kupiłem zewnętrzną kartę źwiękową (na USB) Sound Blaster z czujnikiem PP (przeciw przepięciowy) i jak chcę słuchać mzy to podłącam tą kartę - ona jest podłaczona do zestawu.
Kobiety nie zmienisz, możesz zmienić kobietę, ale to nic nie zmieni.

nie potrafie znaleźć darmowego programu który byłby za darmo
---------------------------------------------------------------------------------------
sprawdź czy na systemie jest system
Awatar użytkownika
Łowca Androidów
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 2136
Dołączenie: 11 Kwi 2014, 13:03
Pochwały: 105




Powróć do Szybkie Pytania i Odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości