• Ogłoszenie:

Partycjonowanie C a system

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Partycjonowanie C a system

Postprzez Puma 29 Maj 2005, 18:51

reklama
Mam dysk twardy z jedną partycją a chcę podzielić na dwie C i D, dzielić to nie problem tylko że na nim jest system i teraz jeżeli go podzielę to jak zrobić żeby system mi się znalazł na partycji C a nie D po podziale ?
Awatar użytkownika
Puma
~user
 
Posty: 1925
Dołączenie: 23 Lis 2004, 10:24
Miejscowość: Chojnice
Pochwały: 138



Postprzez fluid 29 Maj 2005, 19:02

mysle ze PM zrobi to bez problemu
pokazesz mu tylko ile wolnej przestrzeni z dysku C ma zabrac i stworzyc z niej nowa partycje
to tyle jezeli chodzi o teorie :wink:
w praktyce nie mam teraz zainstalowanego PM i podaje niejako z pamieci
sadze ze skoro bedziesz "przenosil pute miejsce" to PM jest chyba na tyle madry zeby nie targac ze soba plikow windowsa
Sprzedam zestaw perkusji do GUITAR HERO na x360 - chetni pisacna PW
Each EMO can suck my ballsack but one in particular...
NIE POMAGAM NA PW, CHCESZ POMOCY - PISZ NA FORUM W ODPOWIEDNIM TEMACIE
GalkaPL - nieważne jaki będzie twój nowy nick my ZAWSZE będziemy pamiętać własnie ten...
Awatar użytkownika
fluid
»ekspert
 
Posty: 14746
Dołączenie: 12 Gru 2004, 00:38
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 947



Postprzez @Marcin 29 Maj 2005, 19:02

Nie przejdzie Ci system na dysk D, ja już tak robiłem, w moim przypadku miałem Windows 98 i po podziale system miałem na dysku C. A możesz ewentualnie zrobic jakimś programem do partycjonowania dysku...

Autor postu otrzymał pochwałę
Awatar użytkownika
@Marcin
~user
 
Posty: 2296
Dołączenie: 19 Sty 2005, 08:55
Miejscowość: Jugów
Pochwały: 232



Postprzez Puma 29 Maj 2005, 19:09

Mam PM i nim chcę to zrobić, miałem tylko wątpliwości a instalka systemu ewentualna od nowa nie uśmiecha mi się.
Dzięki za wypowiedzi i pomoc :)
Awatar użytkownika
Puma
~user
 
Posty: 1925
Dołączenie: 23 Lis 2004, 10:24
Miejscowość: Chojnice
Pochwały: 138



Postprzez fluid 29 Maj 2005, 19:11

Puma napisał(a): instalka systemu ewentualna od nowa nie uśmiecha mi się.

a od czego jest ghost :idea: :idea: :wink: :wink:
Sprzedam zestaw perkusji do GUITAR HERO na x360 - chetni pisacna PW
Each EMO can suck my ballsack but one in particular...
NIE POMAGAM NA PW, CHCESZ POMOCY - PISZ NA FORUM W ODPOWIEDNIM TEMACIE
GalkaPL - nieważne jaki będzie twój nowy nick my ZAWSZE będziemy pamiętać własnie ten...
Awatar użytkownika
fluid
»ekspert
 
Posty: 14746
Dołączenie: 12 Gru 2004, 00:38
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 947



Postprzez Brazill 31 Maj 2005, 14:52

Ostatecznie o ile sie niemyle ( jesli tak to z góry przepraszam) mozesz zrobic obraz windowsa zgrac sobie zrobic partycje i wgrasz go sobie spowrotem bezproblemowo na jaki dysk chcesz. Polecam dysk d gdyzj jak niektórzy (loco to do ciebie) tak zrobili i chwali mu sie ten pomysł.Duzo mnie wirusków itp (wirusy i dialery naogul mają wpisaną scieszke na dysk c:/windows/...) ale niezasmiecam forum.Poszukam linka do tego programu i ci podesle pozdrówka
Brazill
~user
 
Posty: 17
Dołączenie: 04 Gru 2004, 22:34



Postprzez prog 31 Maj 2005, 14:53

Brazill napisał(a): mozesz zrobic obraz windowsa

smieszny jestes.....
C2D E8400 3GHZ + Pentagram Freezone HP-120 ALCu, Asus P5Q SE /intel P45/, A-Data 2x2GB CL4 Extreme Edition, Sapphire Radeon HD4870 512mb/256bit DDR5, WD 640GB SATA, Lite-ON Super AllWrite DVD SATA, Chieftec 500W, Samsung 2032BW Black 20', Vista Ultimate x64
Exoriare aliquis nostris ex ossibus ultor...
Awatar użytkownika
prog
~user
 
Posty: 4043
Dołączenie: 23 Mar 2005, 22:02
Miejscowość: /home/prog/
Pochwały: 232



Postprzez @Marcin 31 Maj 2005, 15:58

Ostatecznie o ile sie niemyle ( jesli tak to z góry przepraszam) mozesz zrobic obraz windowsa zgrac sobie zrobic partycje i wgrasz go sobie spowrotem bezproblemowo na jaki dysk chcesz. Polecam dysk d gdyzj jak niektórzy (loco to do ciebie) tak zrobili i chwali mu sie ten pomysł.Duzo mnie wirusków itp (wirusy i dialery naogul mają wpisaną scieszke na dysk c:/windows/...) ale niezasmiecam forum.Poszukam linka do tego programu i ci podesle pozdrówka


Z tego co widać "Puma" znalazł już wyjście z sytuacji więc po co pisac :?:

Proponuje ZAMKNĄĆ temat.
Awatar użytkownika
@Marcin
~user
 
Posty: 2296
Dołączenie: 19 Sty 2005, 08:55
Miejscowość: Jugów
Pochwały: 232




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości