• Ogłoszenie:

Ojciec Jan Paweł 2 NIE ZYJE !!!!!!

Tutaj można umieszczać wszystkie sensowne tematy nie pasujące do reszty działów tematycznych. Siadaj, gadaj, opowiadaj ;)

Ojciec Jan Paweł 2 NIE ZYJE !!!!!!

Postprzez (D.E.X.) 02 Kwi 2005, 22:39

Odszedł Karol Wojtyła - Jan Paweł II, Papież który zmieniał świat i ludzkie serca. Papież Jan Paweł II zmarł w sobotę o godz. 21:37 - głosi komunikat Stolicy Apostolskiej.

Watykan poinformowal, że przeprowadzono wszystkie procedury zawarte w konstytucji Stolicy Apostolskiej dotyczące stwierdzenia zgonu papieża.

Wiadomość o śmierci Jana Pawła II podał uczestnikom czuwania na Placu świętego Piotra substytut sekretarza stanu, arcybiskup Leonardo Sandri. Nasz Ojciec Święty powrócił do domu Ojca - powiedział arcybiskup.

Karoł Wojtyła odszedł w wigilię święta Miłosierdzia Bożego. Święto to ustanowił sam na pierwszą niedzielę po Wielkanocy, kanonizując w tym dniu w 2000 roku siostrę Faustynę Kowalską.

Papież Jan Paweł II przez ponad 26 lat kierował Kościołem katolickim zmarł w wieku 84 lat.

Info z wp.pl

A my uczcijmy to chociaz światełkiem

[*] (') [']

:((((((((
(D.E.X.)
 



Postprzez Tomasz 02 Kwi 2005, 22:48

Tak był wielkim człowiekiem - drugiego już takiego nie będzie.
Czas zmienia ludzi
Awatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 574
Dołączenie: 05 Lut 2004, 12:02
Miejscowość: Limanowa
Pochwały: 7



Postprzez filipyo 02 Kwi 2005, 22:51

† ['] † ['] † ['] †
ODDAM 30 DNIOWE PLATNE KONTO NA RAPIDSHARE ZA ZAPROSZENIE NA BTGIGS I TL LUB INNA DOBRA STRONE WIECEJ PW
filipyo
~user
 
Posty: 1762
Dołączenie: 13 Lis 2004, 10:01
Pochwały: 74



Postprzez novy 03 Kwi 2005, 00:23

[`] [`] [`] [`] [`] [`] [`] [`] :cry:
novy
~user
 
Posty: 35
Dołączenie: 20 Wrz 2004, 01:21
Pochwały: 2



Postprzez Dj.Kambel 03 Kwi 2005, 01:08

Karol Wojtyła Jan Paweł || 18 maja 1920-2 kwiecień 2005 [*][*] Odszedł....
Duron 1.0Ghz,ECS K7S5AL, Ati Radeon 9200 (128bit) 128Mb DDR, 2xHDD 60Gb Samsung & 20Gb Seagate, HP 75 17" , LG DVD 16x, Lite-On 52x32x52x
Awatar użytkownika
Dj.Kambel
~user
 
Posty: 80
Dołączenie: 18 Lis 2004, 23:04
Miejscowość: Rzeszów



Postprzez AxeL 03 Kwi 2005, 01:22

I stalo sie TO CO stac sie nie powinno ani teraz ani w najblizszym czasie :( A jednak STAŁO sie JAN PAWEŁ II NIE ZYJE :(((

DZIEKUJEMY za WSZYSTKO OJCZE SWIETY
:)
AxeL
~user
 
Posty: 66
Dołączenie: 07 Lut 2005, 14:22



Postprzez D>K>A 03 Kwi 2005, 02:03

Nastepnym Papiezem Polak Juz Nie Bedzie !!
Byl Wielkim Czlowiekiem !!
Bedzie Nam Go Brakowalo !!
:( :cry:
This shizzle my whizzle this is the plot listen up you bizzles forgot slizzle does not give a fuck !!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
D>K>A
~user
 
Posty: 202
Dołączenie: 03 Kwi 2005, 00:44
Miejscowość: NY
Pochwały: 3



Postprzez Dzinx 03 Kwi 2005, 10:36

Do świętego Piotra zmęczonego dwoma tysiącami lat służby rzekł Bóg:
-Dam Ci następcę i pomocnika.
-Tylko jeden mógłby to udźwignąć, a on potrzebny ludziom.
-Ziarna które dał człowiekowi wystarczy na bardzo długo. Już czas by w i niebie zasiać Nowe.

I stało się jak rzekł Pan.

_____
Tekst skopiowany z: http://info.onet.pl/1,15,11,10501990,31140135,720425,0,forum.html
Dzinx
~user
 
Posty: 68
Dołączenie: 31 Sty 2005, 20:42
Miejscowość: Sosnowiec
Pochwały: 1



Postprzez MaTi 03 Kwi 2005, 11:52

Pozostała Wielka Pustka ... :(
Ostatnio edytowany przez MaTi, 03 Kwi 2005, 17:58, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
MaTi
@admin
 
Posty: 3620
Dołączenie: 31 Paź 2003, 14:22
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Pochwały: 206



Postprzez ika 03 Kwi 2005, 11:58

Odszedł nasz kochany Tatuś :cry: lecz na zawsze zostanie w naszych sercach [*] :cry:
ika
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 30 Mar 2005, 22:22



Postprzez Hunt3R 03 Kwi 2005, 13:21

To był Wielki Polak, jedyny porządny Polak, już takiego nie będzie, i pozostanie po nim wielka pustka... :cry:
[*] [*] [*]
Awatar użytkownika
Hunt3R
 
Posty: 1074
Dołączenie: 21 Lut 2004, 01:49
Pochwały: 43



Postprzez Gość 03 Kwi 2005, 13:37

To był największy Polak w dziejach. :( :( :( :( :( :( :( :(
Gość
 



Postprzez (D.E.X.) 03 Kwi 2005, 20:58

Ojeciec Swiety napewno by nie chciał abysmy sie smucili ale zebysmy sie rodowali o to ze odszedł do Pana on nie marał on zyje w naszych sercach i do konca naszego zycia pozostanie nam w pamieci ..

zycie jest snem a smierc przebudzeniem
(D.E.X.)
 



Postprzez Gość 05 Kwi 2005, 13:02

D.E.X masz rację
módlmy się za zmarłych
Gość
 



Postprzez ika 05 Kwi 2005, 13:23

http://www.se.com.pl/se/index.jsp?place=subLead&news_cat_id=1585&news_id=51399&scroll_article_id=51399&scroll_gallery_aid=51399&layout=1&page=text&list_position=1

nie opuści nas
ika
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 30 Mar 2005, 22:22



Postprzez pomarańczowy 07 Kwi 2005, 14:13

Z innego tematu:
MUTOPOMPKA napisał(a):Skoro tak za Papieżem tęsknicie i go opłakujecie, to niech ktoś z Was napisze, co On takiego zrobił
(...)
Wg mnie to Wy nawet nie rozumiecie znaczenia Jego pontyfikatu, ponieważ jesteście pod wpływem mediów (...)


Ale po co ten ogół? Przesadzasz trochę a nawet i nie trochę, bo wydaje mi się, że nie do końca zdajesz sobie sprawę z tego jak to "zabrzmiało".
To było na zasadzie "ja wiem wszystko, a wy nic" a to już jest wyraźny cios poniżej pasa.
Pozdrawiam

Przepraszam za rozmycie, zwłaszcza w takim temacie.
pomarańczowy
~user
 
Posty: 23
Dołączenie: 06 Lip 2004, 01:20
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 1



Postprzez MUTOPOMPKA 07 Kwi 2005, 17:10

pomarańczowy napisał(a):Ale po co ten ogół? Przesadzasz trochę a nawet i nie trochę, bo wydaje mi się, że nie do końca zdajesz sobie sprawę z tego jak to "zabrzmiało".
To było na zasadzie "ja wiem wszystko, a wy nic" a to już jest wyraźny cios poniżej pasa.

Tu nie o to chodzi, że "ja wiem, a wy nie".... Tylko zaczyna mnie to wszystko drażnić, ta cała sprawa z jego śmiercią, z domysłami jeszcze jak dowiedziano się, że coś z Nim się dzieje niedobrego!!!!

To media rozhuśtały tą maskaradę.... I właśnie niektórzy z Was nawet nie wiedzą, czym zasłynął Wielki Papież!!!!! Także mam do Niego szacunek. Ale jak widzę, że machinalnie zaczynacie współczuć, zapalać świeczki, rzucać linkami do innych stron poświęconych Św. p. Janowi Pawłowi II to aż mnie skręca....

A co robiliście(robiliśmy) jeszcze np rok temu? Czy ktoś "przejmował" się chorobą Papieża? Czy rok temy Wy (i jak też) zastanawialiście się nad Papieżem? Odpowiedź jest prosta: NIE..... A teraz po śmierci wszyscy teraz zastanawiamy się.... Nas Nim oraz nad samym sobą....

Przykre to jest, ale prawdziwe...
Ubuntu user (Lucid - 10.04)
Awatar użytkownika
MUTOPOMPKA
^zasłużony
 
Posty: 9184
Dołączenie: 17 Lis 2004, 21:38
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 787



Postprzez Puma 07 Kwi 2005, 17:43

Zgadzam się w 100% z tobą MUTOPOMPKA, nie wypowiadałem się z tym temacie bo ... nie chciałem nikogo zgorszyć moją wypowiedzią, od zawsze drażniły mnie wypowiedzi po śmierci kogoś ... medialnego typu, jaki on był dobry, zasłużony, kochany, ile zrobił itd. Zobaczcie chociażby mój blog, nie wazelinuje jak niektórzy, mówił mądrze (lubię mądre myśl, cytaty) i dlatego tylko to jest na moim blogu a płakać, rozpaczać, lementować nie zamierzam. Niewątpliwie papież był WIELKI lecz media uczyniły z niego ... świętą krowę i prześcigają się w relacjach kto więcej będzie o papierzu mówił.

ps. Uff już myślałem że jestem jakimś dziwadłem którym nie ulega presji mediów.
Awatar użytkownika
Puma
~user
 
Posty: 1925
Dołączenie: 23 Lis 2004, 10:24
Miejscowość: Chojnice
Pochwały: 138



Postprzez pomarańczowy 07 Kwi 2005, 18:11

MUTOPOMPKA, akurat trochę zboczyłeś ze wskazanego przeze mnie toru. W swoją wypowiedź nie mieszałem ani prasy ani mediów, bo tych nie słucham od śmierci Ojca Św. Ale muszę powtórzyć - trochę mnie zdenerwowało jak bardzo uogólniłeś ludzi, którzy dopiero teraz, po odejściu Papieża, zdali sobie sprawę jak wielki człowiek żył obok nich, na świecie. Aby z drugiej strony przedstawić siebie jako tego, który nie ma nic sobie do zarzucenia. Sorry, ale tak właśnie odebrałem Twój pierwszy post odnośnie zaistaniałej sytuacji. Nie masz racji, bo miliony ludzi na pielgrzymkach, tysiące na co niedzielnych modlitwach Anioł Pański w Watykanie i towarzyszące temu setki łez, wzruszeń, później wspaniałych wspomnień o czyms świadczyć muszą. Dlatego nie wrzucaj wszystkich do jednego wora, bo sprawiasz naprawdę wielu osobom przykrość.
A, że teraz widzimy wielką jedność nie tylko w Polsce, że dopiero teraz większosć ludzi zaczyna przypominać sobie nauki głoszone przez Ojca Św. i do nich sie stosować - to ma dwie strony medalu, to pozytywna świadczy o wygranej "bitwie" Jana Pawła II. Niedługo się przekonamy czy wygra też całą "wojnę".

MUTOPOMPKA napisał(a):(...)niektórzy z Was(...)


Taka forma jest zdecydowanie lepsza i bardziej na miejscu.

Puma napisał(a):(...)lecz media uczyniły z niego ... świętą (...)


Nie musiały robić tego media, on swoim życiem to tego doprowadził. Powiedz, że nie i podaj argumenty za tym przemawiajaące...
pomarańczowy
~user
 
Posty: 23
Dołączenie: 06 Lip 2004, 01:20
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 1



Postprzez fluid 07 Kwi 2005, 18:29

Puma napisał(a):Uff już myślałem że jestem jakimś dziwadłem którym nie ulega presji mediów



na szczescie sa niektorzy tak jak ty Tomek czy ja ktorzy jeszcze maja wlasne zdanie i wlasne przekonania oraz nie wierza slepo w to co mowi magiczne pudelko

EDIT

mysle ze bedzie najlepiej zamknac ten temat i nie pozwolic aby nowe takie same powstawaly bo jakby nie bylo jest to forum o komputerach a wywody religijne teologiczne i inne zwiazane z jakakolwiek wiara mozna wyglaszac na innych bardziej do tego pasujacych stronach
Sprzedam zestaw perkusji do GUITAR HERO na x360 - chetni pisacna PW
Each EMO can suck my ballsack but one in particular...
NIE POMAGAM NA PW, CHCESZ POMOCY - PISZ NA FORUM W ODPOWIEDNIM TEMACIE
GalkaPL - nieważne jaki będzie twój nowy nick my ZAWSZE będziemy pamiętać własnie ten...
Awatar użytkownika
fluid
*mod
 
Posty: 14746
Dołączenie: 12 Gru 2004, 00:38
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 947



Następna

Powróć do Pog@duchy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości