• Ogłoszenie:

Odzyskanie partycji ?? Jak to zrobic ??

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Odzyskanie partycji ?? Jak to zrobic ??

Postprzez krisfog 02 Cze 2005, 17:19

reklama
Witam,
Mam drobny problem, a mianowicie. Dostalem od takiego kolesia dysk 1GB. No tak nie wiem z jakiej przyczyny nie moglem go niczym sformatowac. W koncu znalazlem jakis program do formatowania przez dos. No wgralem go na dysketke :P, i przez moja nieuwage podczas wybierania dysku wlaczylem nie ten i proces formatowania sie zaczol. Lecz kiedy zobaczylem ze formatuje moj dysk z systemem odrazu to przerwalem.
Slusznie czy nie ?? Czy powinienem czekac do konca procesu ??

Slyszalem ze da sie to jakos odwrucic TESTDISK - iem, lecz nie mam zielonego pojecia jak to zrobic.

Jeszcze wazna zecz utracilem dane dosyc takie wazne jak np. zdjecia lub pliki MP3.

Wiele programow odzyskuje pliki lecz pomieszane lub nie dzialajace.
(ale to ponoc z powodu bo przed formatem nie mialem zrobionej defragmentacji)

A i wcalosci jedynie odzyskal mi pliki HANDY RECOVERY 2.0, lecz przez jego ograniczenia nie bradzo da mi sie odzyskac te pliki, aplacic 30$ za niego to troche nei na moja kieszen :P. (moze macie jakis pomysl na dzialanie tego programu nie jako trial lecz Full)

Mam nadzieje ze wzruszyliscie sie moja opowiescia i moze wyciagniecie pomocna dlon jesli to oczywiscie mozliwe. :]

Pozdrawiam !!!
krisfog
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 02 Cze 2005, 16:59



Postprzez @Marcin 02 Cze 2005, 17:35

Więc jeżeli chodzi o odzyskiwanie danych to masz tu link
http://www.forum.programosy.pl/odzyskiwanie-utraconych-plikow-vt7747.html
tam znajdzisz troszke informacji, a jak chcesz CRAKA do któregoś z programów to napisz jakiego.

PZDR
Awatar użytkownika
@Marcin
~user
 
Posty: 2296
Dołączenie: 19 Sty 2005, 08:55
Miejscowość: Jugów
Pochwały: 232




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 31 gości