• Ogłoszenie:

odtwarzanie/kodeki w ipla

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

odtwarzanie/kodeki w IPLA

Postprzez servitor 26 Cze 2008, 15:45

reklama
Witam. Mam nastepujacy problem. Uzywalem programu IPLA do oglądania meczów. Wszystko było ok, dopóki nie zacząłem kombinować z kodekami. Teraz, gdy chcę odtwarzać wyskakuje mi brak sygnału, lub nie ładuje się do końca. Używałem kodeków K-Lite-codec pack i było ok. Usunąłem je, zainstalowałem inne i nie działało. Znowu zainstalowałem K-Lite i nie działa :/ Próbowałem już wszystkiego :/
Podkreślam, ze to nie jest od mojego dostawcy. Mam netię i wszystko smigało jak nalezy. Czy ktoś wie, od czego może to być albo poleca jakieś dobre kodeki? Pozdrawiam
servitor
~user
 
Posty: 190
Dołączenie: 11 Kwi 2007, 11:32



Postprzez Jasinek 26 Cze 2008, 16:27

servitor napisał(a):dopóki nie zacząłem kombinować z kodekami.

Co dokładnie zrobiłeś :?:


servitor napisał(a):Usunąłem je, zainstalowałem inne i nie działało. Znowu zainstalowałem K-Lite i nie działa

A po odinstalowaniu przeczyściłeś rejestr :?: Spróbowałbym odinstalować wszelkie kodeki, przeczyścić rejestr i zainstalować właśnie K-Lite albo Combined Community Codec Pack.
"Żyj tak, aby Twoim znajomym zobiło się nudno, kiedy umrzesz" - Julian Tuwim

Zdognie z nanjwoymszi baniadmai perzporawdzomyni na bytyrijskch uweniretasytch nie ma zenacznia kojnoleść ltier przy zpiasie dengao solwa.
Awatar użytkownika
Jasinek
 
Posty: 1454
Dołączenie: 09 Lut 2008, 01:05
Pochwały: 56



Postprzez servitor 26 Cze 2008, 17:05

czyściłem rejestr za każdym razem. spróbuje Twoich kodeków
dalej to samo :/ brak sygnału
servitor
~user
 
Posty: 190
Dołączenie: 11 Kwi 2007, 11:32



Postprzez Jasinek 27 Cze 2008, 10:56

servitor napisał(a):brak sygnału

Na tej stronce jest napisane że to problem z łączem. Ale
servitor napisał(a):Podkreślam, ze to nie jest od mojego dostawcy.



Co dokładnie zrobiłeś z tymi kodekami na początku :?:
Jak kombinowałeś :?:
WMP działa bez zarzutów :?:
"Żyj tak, aby Twoim znajomym zobiło się nudno, kiedy umrzesz" - Julian Tuwim

Zdognie z nanjwoymszi baniadmai perzporawdzomyni na bytyrijskch uweniretasytch nie ma zenacznia kojnoleść ltier przy zpiasie dengao solwa.
Awatar użytkownika
Jasinek
 
Posty: 1454
Dołączenie: 09 Lut 2008, 01:05
Pochwały: 56




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości