• Ogłoszenie:

Odświeżone final fantasy viii (2013) trafiło na steama

Konsole nowej generacji, konsole stacjonarne, specyfikacje techniczne.
Ogólna dyskusja na temat konsol oraz emulacji.

Odświeżone final fantasy viii (2013) trafiło na steama

Postprzez Ledge 10 Gru 2013, 17:19

reklama
Odświeżone Final Fantasy VIII trafiło na Steama

Zaczęło się od przecieków i plotek, ale Square Enix długo nie kazało nam czekać na ich weryfikację.

Image

Firma poszła za ciosem i po udostępnieniu odświeżonego Final Fantasy VII na Steamie, na platformie Valve wydała nową wersję "ósemki". Najważniejszym elementem w nowym Final Fantasy VIII jest fakt, że gra została dostosowana do dzisiejszych PC-tów i działa także na Viście, 7 i 8.

Poza tym gra została zintegrowana ze Steamem, dzięki czemu wyposażono ją w osiągnięcia, opcję zapisywania stanu rozgrywki "w chmurze" oraz w wiele innych dobroci związanych z platformą Valve.

Co jeszcze? W nowej wersji produkcji pojawił się system Magic Booster, który dodaje po sto zaklęć Cure, Cura, Curaga, Fire, Fira, Blizzard, Blizzara, Thunder, Thundara, Sleep, Blind, Silence, Berserk, Bio, Esuna, Aero, Confuse, Break oraz Zombie.


Czytaj więcej na http://gry.interia.pl/newsy/news-odswiezone-final-fantasy-viii-trafilo-na-steama,nId,1070272?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=other

-----------------

Grę osobiście testowałem i prezentuje się naprawdę ładnie :) , przez wielu okrzyknięta została jako słabsza część niż VII, ale i tak warto zagrać.
W przygotowaniu jest spolszczenie - link

pozdrawiam fanów ff :D
Ledge
~user
 
Posty: 964
Dołączenie: 19 Sie 2005, 16:58
Pochwały: 110



Odświeżone final fantasy viii (2013) trafiło na steama

Postprzez fluid 10 Gru 2013, 22:43

no szkoda ze akurat crapiasta ósemka :(

co do remake 7 na silniku powiedzmy FF XIII nie ma co liczyc chyba ze....
obstawiam ze w momencie jak square-enix znowu stanie na granicy bankructwa (a moze to byc calkiem szybko) aby podniesc cene swoich akcji oglosza wtedy ze pracuja nad remake FF7 w grafice HD i wtedy stado wyglodnialych graczy odda nerke i polowe lewej nogi zeby tylko sie to ukazalo


wedlug mnie to jedyna realna szansa na remake z prawdziwego zdarzenia w grafice godnej tego tytulu (bo fabula to mistrzostwo i nie ma tu co zmieniac)


takoż żekłem ja - fluid :papryczka: :papryczka:
Sprzedam zestaw perkusji do GUITAR HERO na x360 - chetni pisacna PW
Each EMO can suck my ballsack but one in particular...
NIE POMAGAM NA PW, CHCESZ POMOCY - PISZ NA FORUM W ODPOWIEDNIM TEMACIE
GalkaPL - nieważne jaki będzie twój nowy nick my ZAWSZE będziemy pamiętać własnie ten...
Awatar użytkownika
fluid
»ekspert
 
Posty: 14746
Dołączenie: 12 Gru 2004, 00:38
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 947




Powróć do Konsole i Emulacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości