• Ogłoszenie:

Ochrona domu przed słońcem

Informacje oraz porady dla sympatyków wirtualnej rozrywki.
Instalacja, opinie, solucje... Zapraszamy

Ochrona domu przed słońcem

Postprzez ann5 09 Maj 2023, 20:36

reklama
Cześć wszystkim! Szukam rekomendacji dla folii okiennych do ochrony przed słońcem. Nasz dom jest na południu i latem słońce świeci bardzo mocno, więc chcemy zainstalować folie na oknach. Co możecie polecić?
ann5
~user
 
Posty: 16
Dołączenie: 14 Mar 2023, 00:07



Ochrona domu przed słońcem

Postprzez lena29 10 Maj 2023, 21:14

Witam, mamy ten sam problem, więc zdecydowaliśmy się na montaż folii. Jest kilka rodzajów folii, w zależności od tego jak bardzo chcemy ograniczyć zyski ciepła od słońca. My wybraliśmy folię o średniej wytrzymałości i sprawdza się świetnie. Od roku mamy zamontowaną folia na szyby https://www.folie-expert.pl/folia-na-okna i sprawdza się ona bardzo dobrze. Latem zauważyliśmy, że w pomieszczeniach jest znacznie chłodniej i nie używamy tak często klimatyzacji. Ponadto folia chroni również meble przed wypalaniem się na słońcu, co również jest bardzo ważne. Montaż folii nie jest trudny, ale trzeba postępować zgodnie z instrukcją.
Awatar użytkownika
lena29
~user
 
Posty: 22
Dołączenie: 17 Lis 2022, 02:39



Ochrona domu przed słońcem

Postprzez maja3 11 Maj 2023, 23:39

Wyjaśniłeś przystępnie, chyba też rozważę zakup takiego filmu. Jestem na południowej stronie i latem jest bardzo gorąco, myślę, że to by mi pomogło.
Awatar użytkownika
maja3
~user
 
Posty: 19
Dołączenie: 16 Lis 2022, 23:59




Powróć do Gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości