• Ogłoszenie:

Norton Antivirus 2005 :/

Bezpieczeństwo systemów, usuwanie wirusów, dobieranie programów antywirusowych. Obowiązkowe logi w tym dziale: trzy z FRST + Gmer.

Norton Antivirus 2005 :/

Postprzez aspekt 22 Kwi 2005, 16:10

reklama
mam problem przy instalacji nortona 2005 wyskakuje mi okno Setup error co moze byc tego przyczyna?? I jaki polecacie antywir blokujacy okna popup i majacy duzo bajerow.... dzieki za pomoc
aspekt
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 22 Kwi 2005, 16:00



Postprzez MUTOPOMPKA 22 Kwi 2005, 16:23

A po co Ci "dużo bajerów"??? Ma być jeśli już:
1. Funkcjonalny
2. Skuteczny
3. Nie obciążający kompa
4. Intiucyjny
5. Z częstymi aktualizacjami
6. Darmowy (o ile chcesz, aby był)
7. W języku polskim.

Nawet IE blokuje popupy! A co do antywira... Poszukaj w archiwum (w szukajce) jest tyle napisane, że encyklopedię możnaby pisać na ten temat!

A co do błędu: Setup error? I nic więcej? Podaj jak już więcej szczegółów! I zapoznaj się naprawdę z szukajką!!!
Ubuntu user (Lucid - 10.04)
Awatar użytkownika
MUTOPOMPKA
^zasłużony
 
Posty: 9184
Dołączenie: 17 Lis 2004, 21:38
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 787



Postprzez aspekt 22 Kwi 2005, 16:37

co do tego bledu to instaluje sie do pewnego momentu i wyskakuje blad setup error. Wydaje mi sie ze to moze chodzic o wersje wina xp. bo z tego co wiem to norton ten zachwuje sie jak service packi jesli masz wersje ktora nie jest corporate to nie da sie zainstalowac. Service packa zainstalowalem zmieniajac seriala w xp a co do nortona to juz nie mam pomyslu:( :( :(

a co do antywira to chodzi o skuteczne wykrywanie wirusow trojanow, aktualizacje, sprawdzanie poczty, i blokowanie okienek popup jakie mial norton 2005
aspekt
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 22 Kwi 2005, 16:00



Postprzez MUTOPOMPKA 22 Kwi 2005, 16:58

aspekt napisał(a):bo z tego co wiem to norton ten zachwuje sie jak service packi jesli masz wersje ktora nie jest corporate to nie da sie zainstalowac
Hmm... chyba nie.... Da się... Może masz coś, co powoduje błąd instalcji??? Nie wiem.

aspekt napisał(a):a co do antywira to chodzi o skuteczne wykrywanie wirusow trojanow, aktualizacje, sprawdzanie poczty, i blokowanie okienek popup jakie mial norton 2005
To wszystko, co podałeś zawiera np. Avast (którego mam i działa mi wyśmienicie).

Kwestia tylko usera, który program wybierze oraz który wg niego będzie najlepszy. Są jeszcze: Kaspersky, Nod32, Panda, MKS itp... Więc poszukaj na forum o tych programach i sam wybierz...
Ubuntu user (Lucid - 10.04)
Awatar użytkownika
MUTOPOMPKA
^zasłużony
 
Posty: 9184
Dołączenie: 17 Lis 2004, 21:38
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 787



Postprzez Magik 03 Maj 2005, 13:59

aspekt napisał(a):i blokowanie okienek popup jakie mial norton 2005


Od kiedy NAV blokuje popup???


aspekt napisał(a):co do tego bledu to instaluje sie do pewnego momentu i wyskakuje blad setup error.


A skad sciagales?? jak jakis warez to instalka moze byc walnieta i tyle

PZDR
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886




Powróć do Bezpieczeństwo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości