• Ogłoszenie:

Nieaktualne programy i linki do nich

Możliwość napisania tematu bez konieczności logowania. Zapraszamy do zadawania pytań niezarejestrowanych użytkowników.

Nieaktualne programy i linki do nich

Postprzez Adam2944 06 Maj 2017, 13:37

reklama
Witam!
Piszę tutaj, ponieważ 2 razy wysyłałem wiadomość za pomocą formularza kontaktowego, klikałem też w przycisk "Zgłoś błąd" pod programem. Minęły ponad dwa tygodnie i nie dostałem odpowiedzi, a programy jak były nieaktualne tak dalej są. Chodzi mi głównie o całą grupę programów z kategorii "Wymiana plików p2m":
- Peer2Mail 1.61 build 11 nie był aktualizowany od ponad 10 lat i spokojnie można przenieść go do jakiegoś archiwum lub usunąć. Po prostu już w ogóle nie działa i nie nadaje się do niczego.
- Ygoow ostatnio usunął ze swoich serwerów wersję 0.7 i pobrać można ją jedynie z innego źródła (gdyby było zainteresowanie to podam). Natomiast link to wersji v2 jest nieaktualny.
- Brakuje tutaj dwóch nowych programów, które już od jakiegoś czasu są ogólnie dostępne i działają: MailDownloader i MailExchange - mogę podać linki do ich stron lub inne szczegóły.
- Nie wiem jak u was wygląda sprawa z programami, które są dostępne tylko dla wybranych użytkowników - mam na myśli tutaj M4UDownlaoder i Moorhunt v2. Są one dedykowane dla konkretnych forów, ale działają poprawnie i myślę, że można je tu umieścić.
Pozdrawiam :wink:
Adam2944
 



Nieaktualne programy i linki do nich

Postprzez Łowca Androidów 06 Maj 2017, 14:10

A nie pomyślałeś o tym, że są to programy już nie wspierane?
Nie ma co uaktualniać bo to są ostatnie wersje dostępne.
Usuwać Bo? Ktoś może jeszcze działać - i tak jest - na XP i taki program będzie u niego funkcjonował.
Kobiety nie zmienisz, możesz zmienić kobietę, ale to nic nie zmieni.

nie potrafie znaleźć darmowego programu który byłby za darmo
---------------------------------------------------------------------------------------
sprawdź czy na systemie jest system
Awatar użytkownika
Łowca Androidów
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 2136
Dołączenie: 11 Kwi 2014, 13:03
Pochwały: 105



Nieaktualne programy i linki do nich

Postprzez Adam2944 06 Maj 2017, 14:41

Łowca Androidów, źle mnie zrozumiałeś:

Łowca Androidów napisał(a):A nie pomyślałeś o tym, że są to programy już nie wspierane?

Z 5 programów, które widnieją w kategorii "Wymiana plików p2m" na programosach 4 nie są już wspierane. Dlatego zaproponowałem dodanie MailDownloader, MailExchange, M4UDownlaoder i Moorhunt v2 bo one są wspierane.

Łowca Androidów napisał(a):Nie ma co uaktualniać bo to są ostatnie wersje dostępne.

Jedyny program z tej listy, który jeszcze jest wspierany to Ygoow v2. Tyle, że na programosach jest połączony z wersją Ygoow 0.7. Do jednej i do drugiej linki są nieaktualne.

Łowca Androidów napisał(a):Usuwać Bo? Ktoś może jeszcze działać - i tak jest - na XP i taki program będzie u niego funkcjonował.

Nieważne, czy ma 95, XP czy 10. Peer2Mail 1.61 build 11 zainstaluje się i uruchomi na każdym i na tym jego działanie się zakończy. Chodzi mi o to, że nie działa w nim żadna z jego dostępnych funkcji.

Wiem o czym piszę, bo siedzę w tym temacie od lat. Chciałem tylko, żeby na programosach były aktualne informacje z tej kategorii, bo obecnie nie są.
Adam2944
 



Nieaktualne programy i linki do nich

Postprzez Łowca Androidów 06 Maj 2017, 14:51

A co cię tak naprawdę boli?
To, że te programy są nieaktualne i nie działają czy to, że zgłosiłeś propozycje i nie zostały uwzględnoione?
Zgosiłeś i + dla ciebie, reszta naeży do ekipy programosy.pl - zechcą to zaktualizują, nie - to nie.
Opieka nad takim forum to nie tylko aktualizowanie linków do programów, jest wiele innych kwestii którymi muszą się zajmować i są zdecydowanie ważniejsze niż aktualizowanie linków.
Kobiety nie zmienisz, możesz zmienić kobietę, ale to nic nie zmieni.

nie potrafie znaleźć darmowego programu który byłby za darmo
---------------------------------------------------------------------------------------
sprawdź czy na systemie jest system
Awatar użytkownika
Łowca Androidów
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 2136
Dołączenie: 11 Kwi 2014, 13:03
Pochwały: 105



Nieaktualne programy i linki do nich

Postprzez Adam2944 06 Maj 2017, 15:06

A ja głupi myślałem, że zależy wam na aktualnych programach i na tym, żeby program który znajduje się na waszej stornie można było pobrać, a nie otrzymać komunikat o błędzie. Aktualizacja linków to klika sekund roboty.

Nie to nie, wasza strata.
Adam2944
 




Powróć do Szybkie Pytania i Odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 21 gości

cron