• Ogłoszenie:

Nie wiem co się dzieje!

Wszystko odnośnie systemów z rodziny Microsoft

Nie wiem co się dzieje!

Postprzez jaro 02 Gru 2004, 09:54

reklama
Witam. Mam zainstalowany system XP SP 2 i neostradę. Od ok. 3 m-cy
średnio co 2-3 tygodni znika mi połączenie z internetem. Klikam na ikonę i nic się nie dzieje! Chcę wejść w właściwości połączenie w połączeniach sieciowych i się nie wyświetlają. Przeinstalowuję połączenie i jest dokładnie to samo. Jak zmienię rodzaj połączenia na systemowy z płytki TP to działa ale ten sposób konfiguracji jest do bani. Wina nie leży po stronie neostrady podejżewam, że może się coś dziać w systemie Win XP nie mogę znaleźć przyczyny. Starałem się nie testować i używać programów do naprawy rejestrów. Połączenie mi to zanikało w momencie włączania i wyłaczania internetu. W tym czasie nie pracował żaden inny program. Sytuację zmienia reinstalka partycji systemowej ponownie konfiguruję połączenie ręcznie i jest cacy, przez pewien czas. Może ktoś zetknął się z tym problemem?
Pozdro.
Windows XP Professional+SP 2 Abit NF7-Sv2.o AMD Athlon 2500 Barton 512 MB DDR RAM
Awatar użytkownika
jaro
~user
 
Posty: 21
Dołączenie: 23 Paź 2004, 20:03



Postprzez Puma 02 Gru 2004, 12:49

Nie mam nic podobnego lecz może powiem jak jest u mnie, mam XPprof + neostrade.
Czasami mi połaczenie znika ale to tak ... raz na 2-3 miesiące więc to może być wirus, zanik prądu itd. Wtedy niestety nic mi nie pomaga, konfiguracja połączenia, instalacja z płyty neo dopiero reinstalka windowsa, wtedy sam wszystko konfiguruje windows i jest dobrze, ja nigdy nie robię tego ręcznie.
Awatar użytkownika
Puma
~user
 
Posty: 1925
Dołączenie: 23 Lis 2004, 10:24
Miejscowość: Chojnice
Pochwały: 138



Postprzez jaro 02 Gru 2004, 13:29

To podobnie u mnie występuje to częściej i nie jest to wirus skanowałem wszystkim czym mogłem. Najgorzej, że z kim nie rozmawiałem to nikt nic w tym temacie się nie orientuje. Tym bardziej ci z pod nr. 0800102102.
U wszystkich moich znajomych którzy mają neostradę taki problem nie występuje.
Windows XP Professional+SP 2 Abit NF7-Sv2.o AMD Athlon 2500 Barton 512 MB DDR RAM
Awatar użytkownika
jaro
~user
 
Posty: 21
Dołączenie: 23 Paź 2004, 20:03



Postprzez wader 02 Gru 2004, 13:50

Zobaczcie tutaj może to wam pomoże: http://www.neostrada.e-firmy.pl/neo/forum.php?page=2&cmd=show&id=4970&category=22

i może najnowsze stery do pobrania tutaj: http://www.neostrada.e-firmy.pl/neo/index.php

Autor postu otrzymał pochwałę
Awatar użytkownika
wader
~user
 
Posty: 122
Dołączenie: 11 Paź 2004, 13:49
Miejscowość: Szczecin
Pochwały: 19




Powróć do System Windows

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości