• Ogłoszenie:

Nie umiem otworzyc zadnej strony www a mam polaczenie

Wszystko odnośnie szerokiej tematyki Internet, oraz sieci komputerowe

Nie umiem otworzyc zadnej strony www a mam polaczenie

Postprzez aktywny27 26 Wrz 2016, 16:55

reklama
Nie umiem otworzyc zadnej strony w internecie i obojetnie jaka by to nie byla przegladarka a mam polaczenie sieciowe z internetem i nic nie grzebalem w systemie w windows10 home i tylko robilem dokladny skan programem privazerem z wysokim priorytetem i posiadam router tp-linka i wifii mam w tablecie i robilem tez diagnozuj polaczenie i nic to nie dalo i jak chce otworzyc strone internetowa to wyskakuje taki komunikat:
Nie udalo sie nawiazac polaczenia
Firefox nie moze nawiazac polaczenia z internetem
Witryna moze byc tymczasowo niedostepna lub obciazona .Sprobuj za kilka minut
Jesli nie mozesz otworzyc zadnej strony nalezy sprawdzic swoje polaczenie sieciowe.Jesli ten komputer jest chroniony przez zapore sieciowa lub serwera proxy nalezy sprawdzic polaczenie internetowe.
A posiadam antywirus eset smart security i internet swiatlowodowy.Prosze o pomoc.
aktywny27
~user
 
Posty: 352
Dołączenie: 25 Sty 2012, 19:58



Nie umiem otworzyc zadnej strony www a mam polaczenie

Postprzez krystian3w 27 Wrz 2016, 15:18

Spróbuj naprawy połączenia jak w tym poradniku http://www.hotfix.pl/naprawa-polaczenia-sieciowego-i-internetowego-w-windows-a387.htm
możesz też wygenerować i wstawić log z aplikacji http://netdiag.pl/net-log/ może ktoś w nim znajdzie przyczynę braku internetu.

Możesz też sprawdzić czy masz punkt przywracania systemu na tyle świeży by nie za dużo stracić a cofnąć to co potencjalnie zrobiło czyszczenie privazer.
Awatar użytkownika
krystian3w
~user
 
Posty: 230
Dołączenie: 25 Sie 2015, 12:27
Miejscowość: Śląskie
Pochwały: 11



Nie umiem otworzyc zadnej strony www a mam polaczenie

Postprzez aktywny27 27 Wrz 2016, 20:40

Moja wina bo namieszałem w programie eset smart securit włączyłem w zaporze osobistej tryb uczenia się i wyłączyłem połączenia TCP w połączeniach IDS i opcjach zaawansowania i jak już jestem przy esecie smart security 9 to jak go poprawnie skonfigurować i jak zablokować połączenia sieciowe w mozilli i żeby by mi działało wszystko w porządku.Proszę o pomoc
aktywny27
~user
 
Posty: 352
Dołączenie: 25 Sty 2012, 19:58




Powróć do Internet & Sieci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości