• Ogłoszenie:

Nie moge uruchomic komputera

Wszystko odnośnie systemów z rodziny Microsoft

Nie moge uruchomic komputera

Postprzez ania 80 25 Kwi 2011, 19:29

reklama
hej mam nastepujacy problem jak odpalam Widows XP pojawia sie informacja ¨Przepraszamy, ze Windows nie zostal poprawnie uruchomiony. Moze byc to spowodowane ostatnia zmiana sprzetu lub oprogramowania. Jesli komputer przestal reagowac , nieoczekiwanie zostal uruchomiony ponownie lub wylaczony automatycznie w celu ochrony plikow i folderow, wybierz opcje Ostatnia znana dobra konfiguracja, aby przywrocic ostatnie dzialajace ustawienia.

Jesli poprzednia proba uruchomienia zostala przerwana na skutek awarii zasilania lub nacisniecia przycisku zasilania lub resetowania lub jesli nie wiesz co spowodowalo problem wybierz opcje Uruchom system Windows normalnie;
1, Tryb Awaryjny
2, Tryb awaryjny z obsluga w sieci
3, Tryb awaryjny z wierszem polecenia
4, ostatnia znana dobra konfiguraracja
5, Uruchom system Windows Normalnie¨

probowalam wszystkich opcji ale za kazdym razem uruchamia sioe w ten sam sposob i ten sam komunikat sie pojawia, co robic?? Jestem poza granicami kraju nie wiem kogo tu prosic o pomoc, a Windows mam w jezyku polskim wiec i tak nie zrozumieja jesli zaniose do naprawy. Prosze o pomoc!!!!!!

dziki
Ania
ania 80
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 25 Kwi 2011, 19:19



Nie moge uruchomic komputera

Postprzez eisu 25 Kwi 2011, 22:50

Płyta instalacyjna z windows i naprawa systemu "klawisz R"
Image
Awatar użytkownika
eisu
~user
 
Posty: 1451
Dołączenie: 02 Sty 2007, 01:32
Miejscowość: Bliżyn / Stratford upon Avon UK
Pochwały: 33




Powróć do System Windows

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości