• Ogłoszenie:

Na jakich portach pracuje Kazaa Emule?

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Na jakich portach pracuje Kazaa Emule?

Postprzez matwiak 04 Maj 2005, 01:13

reklama
Witam.
Zainstalowałem u siebie program Shareza, a to dlatego, że mój administrator sieci poblokował porty po których chodzi Kazaa i Emule.
Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jakie porty należy wpisać w ustawieniach sharezy, aby ominoć zablokowane i spokojnie pobierać pliki??
Poza tym jeżeli ma ktoś inną propozycję (innyy proram) jak ominąć zablokowane porty to będę wdzięczny ;-)))))
Pozdrawiam i z góry serdecznie dziękuję.
Rob
ps. Administrator sam mi podpowiedział, że zablokowane są tylko porty Kazy i Emule.
matwiak
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 30 Kwi 2005, 12:17



Postprzez Magik 04 Maj 2005, 07:18

Jesli chodzi o kaze do domyslnie blokowany jest 1214, sprobuj wpisac 1080 i zaznacz zeby dodatkowo uzywala portu 80 przegladarki


matwiak napisał(a):ps. Administrator sam mi podpowiedział, że zablokowane są tylko porty Kazy i Emule.


matwiak napisał(a):Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jakie porty należy wpisać w ustawieniach sharezy, aby ominoć zablokowane i spokojnie pobierać pliki??


:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Zeby ominac poblokowane porty wymagane jest przekierowanie portow na routerze....Z tego co piszesz adminme nie ejstes wiec rady nie da....Z wlasnego doswiadczenia przy przyblokowanych portach niewiele da sie zrobic......Choc nie mowie ze nic........Mi dopiero po kilku miesiacach udalo sie odpalic kazee.....Potrzebujesz programu ktory bedzie udawal ze kazaa to przegladarka przy laczeniu sie z siecia i to dziala....No na 98% polaczen

PZDR
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886



Postprzez Tom@szek 04 Maj 2005, 08:16

eMule pracuje na TCP:4662
UDP:4672
Tom@szek
 




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: hunain333, mitigan793 oraz 26 gości