• Ogłoszenie:

Myszka problem , przerywa nie wiadomo co sie dzieje

Dyskusje na tematy związane z problemami sprzętowymi - komputery, podzespoły, akcesoria... oraz sprzęt RTV

Myszka problem , przerywa nie wiadomo co sie dzieje

Postprzez siarkowski 09 Maj 2010, 19:23

reklama
Witam .

Więc tak miałem jedną myszke ponad 3 lata wszystko było ok aż do pare dni temu gdzie po prostu myszka zaczęła szaleć .

( myszka laserowa - na usb )

- myszka dosłownie co 10 sekund mi przerywała , jedynymi 2 sposobami aby zadziałała było odłączenie i podłączenie myszki lub kurde** sie na maxa i przeczekania max 2 min albo zacznie działac albo nie .. miałem tego dośc myślałem , że mnie trafi to musiałem coś zrobic . Odkręciłem łądnie wszystko wyczyściłem , sprawdziłem kabelki itd - wszystko jest OK , dobra podłączyłem i przez jakieś 30 min działała ,uradowany byłem itd i co ? i nic dalej to samo , nie no muszę sobie muzykę właczyc , podłaczam głośniki do listwy , właczam muze ( po chu... ? ja to wam mowie co nie a o tuż juz wyjasniam ) przypadkowo dotknąłem nogą kabel od głośników i myszka sie wyłączyła ( WTF ? oO ) potem znów dotknąłem kabla nogą i myszka się włączyła ... ( ten problem z głośnikami miałem już od dłuższego czasu , że jak dotykałem kabla to robiło mi tak jakby spięcie i padało nie raz usb albo wyłaczaly sie głośniki ) Dobra koniec tej myszki urawłem kable i poszedłem kupic nową kupiłem sobie jakas mysz za 36zł , myślalem ze to wina myszki wiadome ( nowe - bedzie działac ) ... działa 1-2 dzien i nagle dzisiaj cenzura! dalej to samo co z tamtą myszka ( do tego dochodzą głośniki lecz nie używam i nie sprawdzam jak w tamtym tylko nie raz miałem tak , że jak dotknąłem kabla to mi przerywało muzyke ) ale myszka wszystko ok działała .

Moim zdaniem to przez te głośniki coś sie pierniczy w tym usb ( klawiature mam na usb i działa ) , z laptopa wziąłem myszke i normalnie działa ... nie wiem kupic myszke na psp ?

Szukałem na necie też problemów a także na programosy.pl ( własnie tutaj ) i nie wiem co sie dzieje ... może macie jakieś pomysły ?
siarkowski
~user
 
Posty: 3
Dołączenie: 09 Maj 2010, 19:14



Myszka problem , przerywa nie wiadomo co sie dzieje

Postprzez skowrona 09 Maj 2010, 20:01

Prawdopodobnie masz jakieś spięcie we wtykach usb zobacz czy nie są jakoś poluzowane czy nie ma nigdzie śladów nadpalenia.
Image
Awatar użytkownika
skowrona
~user
 
Posty: 1861
Dołączenie: 14 Gru 2006, 22:51
Pochwały: 71



Myszka problem , przerywa nie wiadomo co sie dzieje

Postprzez siarkowski 09 Maj 2010, 20:12

a jak kupie mysz na psp to będzie działała ;) ? teraz to mnie trafia i mam ochote tak przypierdzielic myszką o ściane , że to masakra :D właśnie podłączyłem myszke do laptopa działała nie całe 30 sekund i padła ... coś mi sie zdaję , że przez te głośniki ( spięcie ) robiło w usb i działało to na myszkę i sie cos porobiło chyba kupie na psp , a może miał ktoś jakiś problem podobny to miło by było jakby ktoś odpowiedział
siarkowski
~user
 
Posty: 3
Dołączenie: 09 Maj 2010, 19:14



Myszka problem , przerywa nie wiadomo co sie dzieje

Postprzez skowrona 09 Maj 2010, 20:15

Odłącz głośniki i zrób test inaczej się nie dowiesz. Jeśli problem lezy w usb lepiej go naprawić niż potem palić kolejne drogie sprzęty.
Image
Awatar użytkownika
skowrona
~user
 
Posty: 1861
Dołączenie: 14 Gru 2006, 22:51
Pochwały: 71



Myszka problem , przerywa nie wiadomo co sie dzieje

Postprzez siarkowski 09 Maj 2010, 20:21

Mam odłączone głośniki :) i ciągle to samo sie dzieje , nie wiem teraz mi normalnie chodzi a zaraz zapewne przestanie tak jest ciągle :/

wszystko na usb mi chodzi itd tylko ta zasrana myszka nie :evil:

Dodano Dzisiaj, 20:27:
przypomniałem sobie , że tamta myszka była na PSP , hmm co może byc grane?
siarkowski
~user
 
Posty: 3
Dołączenie: 09 Maj 2010, 19:14




Powróć do Hardware

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości

cron