• Ogłoszenie:

Mysz a4tech świecąca - zmiana kolorów

Dyskusje na tematy związane z problemami sprzętowymi - komputery, podzespoły, akcesoria... oraz sprzęt RTV

Mysz a4tech świecąca - zmiana kolorów

Postprzez Łowca Androidów 12 Sie 2017, 13:15

reklama
Witam.
Mysz A4Tech Bloody Gaming A70 Blazing - taką sobie syn kupił. Bajer bo świeci, ma ponoć możliwość zmiany kolorów świecenia i to byłoby faktycznie prawdą bo jak się uruchamia system to zmieniają się shcematy kolorów. Potrzebny jest ponoć do tego jakiś soft ze strony producenta, szukam, ale mam z tym problem - syn coś pobrał i zainstlaował, ale nie rozpoznaje myszki więc pwenie coś niewłaściwego.
Gdyby ktoś był tak miły i mi zapodał link do właściwgo softu lub upnął tenże soft na np. https://openload.co
Z góry dziękuję.
Kobiety nie zmienisz, możesz zmienić kobietę, ale to nic nie zmieni.

nie potrafie znaleźć darmowego programu który byłby za darmo
---------------------------------------------------------------------------------------
sprawdź czy na systemie jest system
Awatar użytkownika
Łowca Androidów
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 2136
Dołączenie: 11 Kwi 2014, 13:03
Pochwały: 105



Mysz a4tech świecąca - zmiana kolorów

Postprzez ToServeAndProtect 12 Sie 2017, 13:31

hej :)

mam dokładnie taką myszę tylko że AL90. soft powinieneś mieć na płycie zawartej w pudełku od producenta albo w pudełku powinna być karteczka z adresem strony producenta. jednakoż wszystko prowadzi do strony producenta

http://www.bloody.pl/download/?pid=145 Pobierasz aplikację BLOODY 5 (najnowsza wersja) i w niej ustawiasz

Autor postu otrzymał pochwałę
| MSI X470 GAMING PLUS | AMD Ryzen 7 2700 | Kingston HyperX DDR4 Fury Black 16GB | PNY GeForce GTX 1080 XLR8 8GB GDDR5X | AOC Q3279VWFD8 31.5" + IIYAMA ProLite E2407HDS 24" |
| SSD Samsung 860 Evo 512GB + SSD Samsung 830 128GB + SSHD Seagate 2TB + WD Caviar Blue 650GB + WD Caviar Green 1TB | Powered by Supremo FM2 Gold 750W |

Image

Image
Awatar użytkownika
ToServeAndProtect
»ekspert
 
Posty: 14516
Dołączenie: 12 Maj 2006, 16:36
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 461



Mysz a4tech świecąca - zmiana kolorów

Postprzez Łowca Androidów 12 Sie 2017, 14:26

Rozumiem, że ten link co podałeś to jest włąśnie do tej aplikacji?
Dzięki.

Syn nie jest w te klocki zbyt dobry, On dobry ejst, ale w tworzeniu stron www, niestety jak narazie koepsko Mu idz
J ie z klienterlą - brak :(
W pudełku płytki nie było, pewnie jakaś karteczka tak, ale On to taki lekki ignorant i jak się Go ni enakieruje to raczej nie wpadnie :D
Ja z racji, że wzrok mi juz całkiem siada (masakra) mam problemy z wyszukieaniem w sieci.
Byłem na tej stronce w download, klikałem myszy, wybierz produkt i tu było jakieś V7M, V3M...
Nie wiedziałem co tu pobrać.
Jeszcze raz dzięki. Jak wróci z działki po weekendzie to Mu to zapodam.
Ucieszy się bo ma ledy pod biurkiem i na pułce takie niebiesko/fioletowe, budę też ma podświetlaną w środku na taki właśńie kolor i chciał sobie myszkę tak ustawić :)
Kobiety nie zmienisz, możesz zmienić kobietę, ale to nic nie zmieni.

nie potrafie znaleźć darmowego programu który byłby za darmo
---------------------------------------------------------------------------------------
sprawdź czy na systemie jest system
Awatar użytkownika
Łowca Androidów
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 2136
Dołączenie: 11 Kwi 2014, 13:03
Pochwały: 105




Powróć do Hardware

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: seo services oraz 10 gości