• Ogłoszenie:

Motorola moto x style kupiony za granicą a język polski

Forum komórkowe - wszystko co związane z tą jakże obszerną tematyką.

Motorola moto x style kupiony za granicą a język polski

Postprzez dripix 06 Lis 2015, 16:32

reklama
Witam

Zastanawiam się nad zakupem Motoroli Moxo X Style 2015, ale w Polsce jej ceny są znacznie wyższe niż na świecie (wina pazernego importera? - co trochę mija się z celem bo to telefony które mają oferować dobry stosunek cena / jakość)

Mam paru znajomych w Wielkiej Brytanii, którzy tam mogą ją kupić po normalnej cenie i wysłać mi do Polski (co wyniesie mnie znacznie taniej).

Nowy android ma przy uruchomieniu wiele języków do wyboru i moje pytanie brzmi: Czy w tym przypadku nie będzie problemów z językiem polskim / słownikiem?

Czytałem, że w przypadku braku języka można zainstalować aplikacje, która pozwoli na zmianę języka jednak trzeba mieć do tego zrootowany telefon. Ja nie zamierzam tego robić na nowym telefonie, dlatego tą opcje odrzucam.

Czy możliwe, że obejdzie się bez tego? (telefon będzie po polsku 'out of the box') Spotkał się już ktoś z takim przypadkiem?
dripix
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 08 Kwi 2011, 11:49



Motorola moto x style kupiony za granicą a język polski

Postprzez gramacz 06 Lis 2015, 23:48

zapewne chodzi o morelocale 2. Jak chcesz coś taniego i wydajnego to nie z Anglii, ale z miejsca gdzie je produkują, czyli z Chin. Wbij na forum o chińskich telefonach i zobacz co warto kupić. A powiem ci że warto.
gramacz
~user
 
Posty: 26
Dołączenie: 14 Wrz 2010, 22:50
Pochwały: 1




Powróć do GSM - Telefonia komórkowa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości