• Ogłoszenie:

Miuipolska vs miui global - które lepsze? które wybrać?

Możliwość napisania tematu bez konieczności logowania. Zapraszamy do zadawania pytań niezarejestrowanych użytkowników.

Miuipolska vs miui global - które lepsze? które wybrać?

Postprzez Mondek 29 Lip 2017, 23:11

reklama
Zakupiłem XIAOMI REDMI NOTE 4, LTE, DUAL SIM, 32GB, 3GB RAM Z PROCERSOREM SNAPDRAGON 625 i czekam na dostarczenie - będzie za 2-3 dni. Telefon z tego co opisał sprzedawca posiada MIUI Global. Zostać przy tym? a czy warto przejść na MIUI Polska? uważam, że warto, ale chciałem dopytać. Dziękuję.
Mondek
 



Miuipolska vs miui global - które lepsze? które wybrać?

Postprzez grzechupl 30 Lip 2017, 12:50

Do mnie w tamtym tyg przyszedl xiaomi redmi note 4X 3/16 z takim samym prockiem i tez z globalem i narazie jest ok ale myslalem ze bateria bedzie dluzej trzymac mi po pierwszym naladowaniu wytrzymal ok 40 h liczone od 100 % do 20 % jak dostaniesz swoj to sie pochwal ile twoj trzyma :) tez chcialem zmieniac na miuiu Polska ale sam narazie za to sie nie bede bral a w serwisie 50 zl tez uwazam ze lepszy MIUI Polska niby wiecej funkcji i ogolnie lepszy ale narazie sobie poczekam moze dostane aktualizacje na MIUI 9 Global
Kiedyś się ogarnę.... ale jeszcze nie czas na takie wybryki :)
grzechupl
~user
 
Posty: 76
Dołączenie: 04 Mar 2015, 19:13




Powróć do Szybkie Pytania i Odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość