• Ogłoszenie:

mam duzy problem, szukam pomocy

Bezpieczeństwo systemów, usuwanie wirusów, dobieranie programów antywirusowych. Obowiązkowe logi w tym dziale: trzy z FRST + Gmer.

Mam duzy problem, szukam pomocy

Postprzez godzilala 06 Sie 2005, 12:58

reklama
:(
Od pewnego czasu ktos siedzi w moim systemie.Jak chce cos zrobic (zmienic) , wyskakuje tekst ze nie jestem administratorem i nie mam prawa na przeprowadzenie zmian.Skanowalem komputer przy pomocy Microsoft Baseline i wyszlo ze mam dodatkowego administratora.Do nie dawna mialem trojana ktorego usunalem dzieki AVG 7.0 , nie mam pojecia jak mam teraz dalej dzialac by sie pozbyc tego "administratora".Prosze o pomoc!
godzilala
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 06 Sie 2005, 12:46



Postprzez @Marcin 06 Sie 2005, 13:34

godzilala napisał(a):Od pewnego czasu ktos siedzi w moim systemie.Jak chce cos zrobic (zmienic) , wyskakuje tekst ze nie jestem administratorem

Bo masz konto z ograniczeniami! to nie jest wirus, ani nic podobnego. Zaloguj sie na Administratora.

PZDR
Awatar użytkownika
@Marcin
~user
 
Posty: 2296
Dołączenie: 19 Sty 2005, 08:55
Miejscowość: Jugów
Pochwały: 232



Postprzez MUTOPOMPKA 06 Sie 2005, 13:54

godzilala napisał(a):wyszlo ze mam dodatkowego administratora

I tak ma być! W WinXP jest ukryte konto administratorskie. Właśnie w celu naprawy systemu, prtzed grzebaniem tam, gdzie user nie powinien!

I niech lepiej tak zostanie...
Ubuntu user (Lucid - 10.04)
Awatar użytkownika
MUTOPOMPKA
^zasłużony
 
Posty: 9184
Dołączenie: 17 Lis 2004, 21:38
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 787




Powróć do Bezpieczeństwo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości