• Ogłoszenie:

Logitech harmony 300i recenzja

Testy podzespołów komputerowych

Logitech harmony 300i recenzja

Postprzez lukasz.i 25 Wrz 2010, 14:51

reklama
Witam.
Chcę wam przedstawić recenzję pilota 4w1 marki Logitech.Pilot ten obsługuje do 4 urządzeń na raz.Przed zakupem warto sprawdzić czy pilot obsługuje nasze urządzenia.W tym celu odwiedzamy stronę LogitechTen pilot możemy kupić za około 135 zł na www.allegro.pl

Spis treści
1.Co dostajemy
2.wygląd zewnętrzny
3.Konfiguracja
4.Używanie
5.Ocena



1.Co dostajemy:

pilot:
Image ImageImage dzięki http://www.google.pl
pudełko:
Image
komplet baterii duracell:
Image
kabel usb:
Image
instrukcję:
Image
gwarację:
Image


2.Wygląd zewnętrzny:

Pilot ma bardzo ładny design,dobre rozmieszczenie klawiszy,dobrze trzyma się w ręku.Podświetlane klawisze "Tv","Sat","DvD","Aux" ukazujące jakim urządzeniem w danym momencie sterujemy.
Z przodu pilota wejście mini usb a z tyłu odbiornik ir dzięki któremu możemy przypisywać funkcje(patrz 3.Konfiguracja).Pilot posiada 55 przyciski,54 przyciskom możemy przypisać rożne funkcje różnym urządzeniom.
ImageImageImage

3.Konfiguracja:

Aby skonfigurować pilota należy wejść na stronę http://myharmony.com/,kliknąć w skonfiguruj pilota Harmony 300 i utworzyć konto.Następnie się na nim zalogować.Ukaże się nam nowe okienko gdzie możemy skonfigurować pilota.Następnie podłączyć pilota do komputera.Cała operacja jest bardzo łatwa.Wpisujemy numery naszych urządzeń jakie chcemy aby nasz pilot obsługiwał i to wszystko.Jeśli widzimy że nie mamy jakiejś funkcji to ją wgrywamy starym pilotem do nowego.W tym celu klikamy wybieramy urządzenie następnie zarejestruj plecenie,(procedura ta jest opisana).
Image
Image
Image
Image
Image


4.Używanie:

Wreszcie możemy odpocząć od kilku pilotów i wziąć w rękę jeden.Włączanie telewizora z dekoderem odbywa się przyciskiem "watch Tv".Pilot reaguje bardzo szybko na wydane polecenie.
Zasięg pilota jaki uzyskałem to około 10 metrów.Bateria w pilocie trzyma do tej pory tj.3 miesiące bez strat.Przyciskiem watch Tv włączamy i wyłączamy różne urządzenia


5.Ocena:

Plusy:
-jeden pilot zamiast czterech,
-łatwa konfiguracja,
-proste użytkowanie,
-warty swojej ceny,
-24 miesięczna gwarancja producenta,

Minusy:
-nie stwierdziłem


Pochwały przyznane za posta: 8
Ostatnio edytowany przez lukasz.i, 15 Paź 2010, 15:18, edytowano w sumie 1 raz
lukasz.i
~user
 
Posty: 199
Dołączenie: 29 Lis 2009, 11:10
Pochwały: 16



Logitech harmony 300i recenzja

Postprzez RufuS* 14 Paź 2010, 20:24

Jakieś szczegóły odnośnie zasilania? Ile trzyma bateria itp? Trochę uboga recka ;)
Awatar użytkownika
RufuS*
~user
 
Posty: 1294
Dołączenie: 15 Maj 2005, 14:11
Miejscowość: Rybnik
Pochwały: 102



Logitech harmony 300i recenzja

Postprzez lukasz.i 04 Kwi 2011, 18:25

Ostatnio wymieniłem baterie dołączone do pilota.(6 miesięcy bez wymiany używany codziennie)
lukasz.i
~user
 
Posty: 199
Dołączenie: 29 Lis 2009, 11:10
Pochwały: 16



Logitech harmony 300i recenzja

Postprzez boobass 06 Paź 2011, 20:41

Posiadam dekoder telewizji cyforwej UPC model Cisco 8485DVB.

Chciabym, aby za pomocą przycisku "Watch TV" włączał się tv, amplituner Onkyo i w/w dekoder. Mogę to zrobić, jeżeli przycisk PowerToogle zostanie zastąpiony 1 (dekoder włącza się tylko po naciśnieciu 1 lub "chanell +". Działa to wszystko, ale tylko jak włączam tv za pomocą "Watch TV". Nie działa wyłączenie tzn. tv i amplituner się wyłącza, ale dekoder nie. Jak mam skonfigurować przyciski, aby działało włączenie i wyłączenie?
boobass
~user
 
Posty: 3
Dołączenie: 13 Wrz 2008, 21:51




Powróć do Testy sprzętu

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości