• Ogłoszenie:

Liczba aktywacji windows 7 przy użyciu tego samego klucza

Wszystko odnośnie systemów z rodziny Microsoft

Liczba aktywacji windows 7 przy użyciu tego samego klucza

Postprzez lukand 15 Lut 2023, 12:47

reklama
Chciałbym prosić o informację w zakresu zasad aktywacji systemu Windows 7 Professionał. Otóż w 2019 roku dokonałem zakupu licencji. Aktywowałem wówczas system bez problemu. Jesienią 2022 roku zaszły okoliczności, które skłoniły mnie do zmiany płyty głównej i procesora. I tym razem aktywacja odbyła się bez utrudnień. W styczniu 2023 roku dokonałem jeszcze jednej zmiany w zakresie płyty głównej. Jednak tym razem wprowadzenie kodu nie pozwoliło na aktywację systemu. Czy mam przez to rozumieć, że wy-czerpał się jakiś limit zmian sprzętowych lub że odstęp czasu między ostatnimi aktywacjami był zbyt krótki, aby skutecznie aktywować system?
lukand
~user
 
Posty: 105
Dołączenie: 09 Paź 2006, 10:01



Liczba aktywacji windows 7 przy użyciu tego samego klucza

Postprzez AnneGodkoyj 22 Lut 2023, 14:28

I transferred a Windows 7 pro key from a laptop to a Mac. You’re gonna have to buy a new one because when Oem one’s are used they are locked to hardware. I have no idea how I re-used an oem key on windows, but it might be because I bought a new key for the laptop and I guess it unlocked the oem key but I’m not 100% sure.
AnneGodkoyj
~user
 
Posty: 11
Dołączenie: 18 Sty 2023, 15:11



Liczba aktywacji windows 7 przy użyciu tego samego klucza

Postprzez TanchelGrayon 06 Mar 2023, 09:34

Aktywacja systemu Windows 7 Professional może być ograniczona przez Microsoft w przypadku wielu zmian sprzętowych w jednym komputerze lub zbyt krótkich odstępach czasu między aktywacjami. W takim przypadku system może wymagać ponownej aktywacji lub poprosić o wprowadzenie nowego klucza produktu. Aby uzyskać więcej informacji na temat zasad aktywacji systemu Windows 7 Professional, zaleca się skontaktowanie się z Microsoft lub zapoznanie się z dokumentacją producenta.
TanchelGrayon
~user
 
Posty: 11
Dołączenie: 07 Sty 2023, 12:10



Liczba aktywacji windows 7 przy użyciu tego samego klucza

Postprzez AnneGodkoyj 02 Cze 2023, 13:14

Rozumiem, że aktywacja systemu Windows 7 Professional może być ograniczona przez Microsoft w przypadku wielu zmian sprzętowych lub zbyt krótkich odstępów czasu między aktywacjami. Jeżeli napotkasz problemy z aktywacją lub będziesz musiał wprowadzić nowy klucz produktu, zalecam skontaktowanie się bezpośrednio z Microsoftem lub sprawdzenie dokumentacji producenta, aby uzyskać więcej informacji na temat zasad aktywacji systemu omegle Windows 7 Professional. Oni będą shagle voojio w stanie udzielić Ci bardziej szczegółowych wyjaśnień i pomóc w rozwiązaniu problemu.
AnneGodkoyj
~user
 
Posty: 11
Dołączenie: 18 Sty 2023, 15:11




Powróć do System Windows

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości