• Ogłoszenie:

Lcd sharp lc-32s7ebk - test i recenzja

Testy podzespołów komputerowych

Lcd sharp lc-32s7ebk - test i recenzja

Postprzez Err0r 15 Maj 2010, 13:00

reklama
Siemka!
Chciałem wam przedstawić mój test i recenzje telewizora Sharp LC-32S7EBK.

Kilka informacji i zdjęć o nim:
Image Image

Przekątna ekranu: 32 cale
Rozdzielczość: 1366 x 768 (HD ready)
Format obrazu: 16:9
Jasność: 450 cd/m2
Czas reakcji: 6 ms
Średni pobór mocy: 115 W
Maksymalny pobór mocy: 135 W
Tuner TV: Analogowy
Wbudowane 2 głośniki o mocy 5W
Złącza:
Tylny panel: Gniazdo HDMI
2 Wyjścia EURO
Złącze Component
Złącze Wideo
Wejście PC
Boczny panel: Gniazdo HDMI
Złącze Wideo
Wyjście słuchawkowe
Wejście USB (do aktualizacji)

Posiadam już ten telewizor od trzech miesięcy, do tej pory nic mi się w nim nie popsuło. Jest bardzo ładny. Obudowa jest staranie zbudowana, przód jest zrobiony nowocześnie. Gdy patrzymy na niego widzimy, ładną ramkę plastikową, która odbija światło.
Telewizor posiada ekran o przekątnej 32 cale, nie jest to dużo ale na małe pomieszczenia jest idealny. Gdy pierwszy raz go włączyłem nie zadziwił mnie, miałem podłączony dekoder (przez kabel Euro) i obraz nie był zbyt ładny. Menu ma czytelne i po Polsku, łatwo się nim posługuje. Jedynego minusa jakiego znalazłem to głośniki wbudowane w telewizor. Nie mają basu, przy piosenkach gdzie się pogłośni do końca, trzeszczą. Przy normalnej telewizji przez kabel Euro obraz nie jest zachwycający, ale gdy się podłączy DVD przez HDMI o obraz staje być żywy, nabiera kolorów jak dla mnie istna bajka. Cały czas mówię o telewizorze, a teraz o czymś co zostało dołączone do zestawu - pilot. I tutaj mamy następnego minusa. Pilot jest długi a przyciski małe, nie jest on czytelny. Z pewnością mogli zrobić większe te przyciski, będą mieli z nim problemy ludzie, którzy mają duże palce.
Moim zdaniem ten telewizor jest jednym z najlepszych w tej cenie. Za niecałe 1200 zł można kupić ten telewizor i cieszyć się wysoką jakością obrazu. Nie jest to najlepszy telewizor jakiego widziałem ale bardzo opłacalny. Jeżeli ktoś planuje zakup tego telewizora to polecam go kupić, ale wraz z kinem domowym.

Moja ocena: 7/10
Opłacalność 9/10

Pochwały przyznane za posta: 7
Awatar użytkownika
Err0r
~user
 
Posty: 267
Dołączenie: 12 Lis 2009, 21:23
Miejscowość: Skierniewice
Pochwały: 21



Powróć do Testy sprzętu

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość