• Ogłoszenie:

Kupno iphone 4

Forum komórkowe - wszystko co związane z tą jakże obszerną tematyką.

Kupno iphone 4

Postprzez kilkujadek 16 Lis 2015, 12:08

reklama
Witam. Chciałem zaciągnąć rady czym się kierować kupując na Alle ten telefon. Niektóre są po 800-900 zł a niektóre 450-550 zł. Rozumiem że te tańsze są z wysyłką z zagranicy i czekać trzeba do 30dni , ale czy ktoś ma w tym doświadczenie ? Może jakaś podpowiedź u jakiego sprzedawcy kupić ?
__________
"I am not going to be a star.
I am going to be a legend"
freddie mercury
Awatar użytkownika
kilkujadek
~user
 
Posty: 1733
Dołączenie: 10 Lis 2005, 23:33
Miejscowość: Zielona Góra
Pochwały: 53



Kupno iphone 4

Postprzez fibi07 18 Lis 2015, 15:42

Bardzo możliwe, że są refurbished, więc nie wiadomo co się z nimi działo wcześniej, wymieniana płyta główna na jakaś z naprawy itp. Na dobrą sprawę, jest to loteria.
Też zastanów się, czy warto kupować telefon który nie ma LTE, bo jeżeli chcesz sam system operacyjny to lepiej wyjdzie kupić telefon z LTE na androidzie/WP, a do tego iPod Touch jako urządzenie z systemem iOS.
Awatar użytkownika
fibi07
~user
 
Posty: 2008
Dołączenie: 21 Maj 2006, 12:55
Pochwały: 58



Kupno iphone 4

Postprzez kilkujadek 19 Lis 2015, 11:54

Dzięki za odpowiedź. Nie wiem czy aż tak bardzo zależy mi na LTE. Chodzi bardziej o to że czas zmienić fon no i oczywiście na smartfona , ale by był szybki i w miarę mały by w kieszeni nie zajmował dużo miejsca więc 3,5 cala jet ok.
__________
"I am not going to be a star.
I am going to be a legend"
freddie mercury
Awatar użytkownika
kilkujadek
~user
 
Posty: 1733
Dołączenie: 10 Lis 2005, 23:33
Miejscowość: Zielona Góra
Pochwały: 53



Kupno iphone 4

Postprzez fibi07 20 Lis 2015, 15:01

kilkujadek napisał(a):Nie wiem czy aż tak bardzo zależy mi na LTE

Dopóki nie skorzystałem, to też myślałem że jest mi zbędne, ale dużą różnicę robi i daje ogromny komfort.

kilkujadek napisał(a):więc 3,5 cala jet ok

Miałeś smartfona? Bo korzystanie z telefonu 3,5" jest dosyć męczące, a 4" wcale tak duży nie jest, a różnica jest ogromna w komforcie.

Jak bardzo chcesz iPhone'a, to ja bym celował co najmniej w 5/5s - 4" nie jest aż tak duży, chodzi szybko i płynnie, a do tego ma LTE.
Awatar użytkownika
fibi07
~user
 
Posty: 2008
Dołączenie: 21 Maj 2006, 12:55
Pochwały: 58




Powróć do GSM - Telefonia komórkowa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość