• Ogłoszenie:

Kopiowanie z kompa na usb

Możliwość napisania tematu bez konieczności logowania. Zapraszamy do zadawania pytań niezarejestrowanych użytkowników.

Kopiowanie z kompa na usb

Postprzez catkin 29 Maj 2017, 22:19

reklama
Moj komputer chce mnie wykończyć! Mam ok.3.5gb zdjęć na płycie. Chciałam je wrzucić na usb. Zobaczyłam że będzie szybciej jeśli przerzucę zdjęcia na kompa, potem na usb. Wszystko poszło ok. Ponad godzinę zajęło mi przerzucenie zdjęć na usb, ale spoko, mamy czas... Wszysko poszło, bezpiecznie odłączyłam usb. Za pół godziny chce sobie obejrzeć te zdjęcia na usb - a tu folder pusty!! Gdzie poszły moje zdjęcia które niedawno jeszcze tam były!?
catkin
 



Kopiowanie z kompa na usb

Postprzez Łowca Androidów 29 Maj 2017, 23:06

Czyżby Windows 10?
Jeśli tak to nie jest to odosobniony przypadek - sam osobiście doświadczyłem kilka razy, że skopiowałem pliki na pendrive, sprawdziłem, były, a po odłaczeniu pendrive i podłaczeniu ponownie plików już nie było.

Tp raz, a dwa - czy to jest nowy pendrive? Jeśli tak to czy przypadkiem nie jest kupiony na allegro i za okazyjnie niską cenę?
Jeśli tak to możesz od razu tego pena wyrzucić do kosza bo zapewne niema on tyle ile na nim napisane, ale sporo mniej - zapewne faktycznie ma max 1GB (w najlepszym przypadku 2GB) - zmienione układowo toak że system pokazuje zdecydowanie większą pojemność niż jest w rzeczywistości.
Kobiety nie zmienisz, możesz zmienić kobietę, ale to nic nie zmieni.

nie potrafie znaleźć darmowego programu który byłby za darmo
---------------------------------------------------------------------------------------
sprawdź czy na systemie jest system
Awatar użytkownika
Łowca Androidów
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 2136
Dołączenie: 11 Kwi 2014, 13:03
Pochwały: 105



Kopiowanie z kompa na usb

Postprzez catkin 29 Maj 2017, 23:28

Alleluja nie win10, nie dałam się wciągnąć w to dziadostwo - mam nadal win7
Co do pendriva, to nawet nie pamiętam kiedy i za ile go kupiłam, póki co jest to SanDisk 32gb, z czego już 20gb już zagospodarowane. Jeśli sugerujesz panie Łowco A., że tej rozmiar usb jest przekłamany to jak to możliwe że te zdjęcia tam były a teraz nie ma?! no i gdzie te 3.5gb (właściwie to już 7gb bo dwa razy kopiowałam!) poszło? Zalega mi na kompie schowane?
Może lepiej jak bym te zdjęcia na przenośnym dysku trzymała?
catkin
 



Kopiowanie z kompa na usb

Postprzez Łowca Androidów 30 Maj 2017, 07:19

Nie sugeruję niczego, pytam i zastanawiam się bo pendraków tego typu nie brakuje, a ty nic nie napisałaś, że już tam trzyamsz 20 GB dancyh.
Co do zdjęć to zapewne one tam są, ale najrpawdopodobniej masz infekcję i na pendraku jest aktualnie ukryty folder w którym to właśnie są Twoje zdjęcia. Pokaż ukyte pliki oraz systemowe i zdjęcia powinny się odnaleźć.
Jest to oczywiście tylko doraźne działanie - powinnas założyć nowy temat w dziale BEZPIECZEŃSTWO (oczywiście wcześniej się rejestrując tu na forum) i tamopisac problem - kolega @ordynat Cię poprowadzi i "wyleczy" pendraka.

Co do magazynu dla zdjęc to zdecydowanie bezpieczniejszy jest dysk przenośny od pendraka - ma o wiele dłuższą żywotność - oczywiście pod warunkiem, że nim nie rzucamy :)

Jeśli zaś chodzi o Win10 to nie jest dziadostwo - jest to najlepszy system ze stajni MS, są jeszcze niedociągnięcia, ale to normalne, tak było z XP, Vistą, 7 czy 8/8.1.
Kobiety nie zmienisz, możesz zmienić kobietę, ale to nic nie zmieni.

nie potrafie znaleźć darmowego programu który byłby za darmo
---------------------------------------------------------------------------------------
sprawdź czy na systemie jest system
Awatar użytkownika
Łowca Androidów
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 2136
Dołączenie: 11 Kwi 2014, 13:03
Pochwały: 105



Kopiowanie z kompa na usb

Postprzez Catkin 30 Maj 2017, 21:59

Dziękuję bardzo Łowco Androidów za pomoc. Wrzuce wszystko na dysk przenośny i będzie spokój ;)
Pendraka za karę sformatuję!
Catkin
 



Kopiowanie z kompa na usb

Postprzez ToServeAndProtect 30 Maj 2017, 22:43

Catkin, za karę można zrobić low-level format ze dwa razy :)
| MSI X470 GAMING PLUS | AMD Ryzen 7 2700 | Kingston HyperX DDR4 Fury Black 16GB | PNY GeForce GTX 1080 XLR8 8GB GDDR5X | AOC Q3279VWFD8 31.5" + IIYAMA ProLite E2407HDS 24" |
| SSD Samsung 860 Evo 512GB + SSD Samsung 830 128GB + SSHD Seagate 2TB + WD Caviar Blue 650GB + WD Caviar Green 1TB | Powered by Supremo FM2 Gold 750W |

Image

Image
Awatar użytkownika
ToServeAndProtect
»ekspert
 
Posty: 14516
Dołączenie: 12 Maj 2006, 16:36
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 461




Powróć do Szybkie Pytania i Odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości