• Ogłoszenie:

Kopia partycji z windows 10 na pendrive

Wszystko odnośnie systemów z rodziny Microsoft

Kopia partycji z windows 10 na pendrive

Postprzez Adamsson 16 Maj 2017, 10:58

reklama
Posiadam laptopa z zainstalowanym systemem win7, jeszcze bez sp1. Mam kopie przywracania systemu na dvd, niestety stracilem dostep do partycji recovery, po zmianie partycji na dysku.

Chce zaktualizowac system do win10 i chcialbym zrobic sobie kopie partycji do przywracania systemu od razu do win10, zebym nie musial przechodzic przez wszystkie etapy instalacji po koleii. I w przyszlosci jak bede wymienial dysk na ssd, zebym mogl od razu zainstalowac system.

Nailepiej zeby taka kopie byla na pendrivie, bo dvd cos mi ostatnio kiepsko dziala. A uzywam go tylko do przywracania systemu.

Podpowie ktos jak to zrobic?
Badania opinii publicznej opierają się na fałszywej przesłance, że publiczność posiada opinię. Toto
Awatar użytkownika
Adamsson
~user
 
Posty: 122
Dołączenie: 27 Sty 2004, 11:52
Miejscowość: Łódź



Kopia partycji z windows 10 na pendrive

Postprzez Łowca Androidów 16 Maj 2017, 11:48

Po zainstalowaniu systemu Windows 10 wciśnij WinKey+S - w pole wyszukiwania wpisz:
Kod: Zaznacz wszystko
Kopia zapasowa i przywracanie

Kliknij ENTER
W otwartym oknie kliknij Tworzenie obrazu systemu
W kolejnym oknie wybierasz dysk twarty i wskazuje pendrive.
Kobiety nie zmienisz, możesz zmienić kobietę, ale to nic nie zmieni.

nie potrafie znaleźć darmowego programu który byłby za darmo
---------------------------------------------------------------------------------------
sprawdź czy na systemie jest system
Awatar użytkownika
Łowca Androidów
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 2136
Dołączenie: 11 Kwi 2014, 13:03
Pochwały: 105



Kopia partycji z windows 10 na pendrive

Postprzez Adamsson 16 Maj 2017, 12:33

A te dane sa jakos kompresowane? Czy pendrive musi miec jakas minimalna pojemnosc?

Dodano Czw Maj 18, 2017 2:18 pm:
Pokazuje mi, ze dysk usb nie jest prawidlowym nosnikiem obrazu dysku, wie ktos czemu?
Badania opinii publicznej opierają się na fałszywej przesłance, że publiczność posiada opinię. Toto
Awatar użytkownika
Adamsson
~user
 
Posty: 122
Dołączenie: 27 Sty 2004, 11:52
Miejscowość: Łódź




Powróć do System Windows

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości