• Ogłoszenie:

Komputer stacjonarny za kwote +/- 4500zł

Chcesz ulepszyć bądź złożyć nowy komputer, pytaj tylko tutaj

Komputer stacjonarny za kwote +/- 4500zł

Postprzez Subcom 26 Lip 2019, 19:30

reklama
Witam serdecznie, zwracam się do Was z prośbą o zaproponowanie zestawu komputerowego za kwotę około 4500zł. Aktualnie korzystam z PC, którego z pomocą forumowiczów zakupiłem w 2014 roku i jestem z niego zadowolony, jednak nadarzyła się okazja sprzedaży, więc postanowiłem podjąć ten krok i zrobić wyczekiwanego upgrade-a. Jedyna rzecz jaka mi zostanie to GTX 1060 6gb od Gigabyte, jednak jego chyba też wystawie na jakimś portalu. Wiadomo, chodzi mi o najlepszy stosunek ceny do parametrów i możliwości. W internecie jest dużo zestawów w wyżej wymienionej cenie, ale ja chciałbym się przyjrzeć najświeższej odsłonie. Gram w zasadzie we wszystko, nie mam ściśle określonej kategorii. Co do kwoty jaką chce przeznaczyć na sprzęt to nie chce jej za bardzo naginać, jednak jeśli miało by to wpłynąć znacząco na zestaw to mogę dołożyć jakieś 400zł. Chętnie odpowiem na pytania, jeśli jakieś są. Jeśli taki temat już istnieje to przepraszam. Z góry dziękuję każdej osobie, która się podejmie pomocy.
Subcom
~user
 
Posty: 33
Dołączenie: 17 Lis 2012, 18:22



Powróć do Modernizacje, zakup sprzętu komputerowego i RTV

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości