• Ogłoszenie:

Komputer na starcie systemu wylacz się windows xp

Dyskusje na tematy związane z problemami sprzętowymi - komputery, podzespoły, akcesoria... oraz sprzęt RTV

Komputer na starcie systemu wylacz się windows xp

Postprzez husiek20031 28 Gru 2016, 23:40

reklama
Witam
Mam problem z komputerem 6 GB ramu .Komputer ma Windows xp i któregoś razu odpaliłem przeglądarkę i komputer zresetował się i teraz za każdym razem wyłącza się przy ładowaniu systemu. Próbowałem na oryginalnej płycie odtworzyć jest takie żeby naprawić to się włącza jak system się instaluje komputer tam trzeba było wcisnąć R ale to mi nie pomogło bo mi nawet się to nie pokazało . Czasami komputer uda się włączyć ale wtedy by się nie wyłączył trzeba ruszać myszką a jak kliknę w grę lub jakąś aplikacje komputer się wyłącza . Nie mogę formatować bo mam tam ważne INFORMACJE .Kondensatory nie są wypukłe z zasilacza nic nie śmierdzi . Ja myślę że to przez jakiegoś wirusa. Może znacie taką aplikacje że np instaluje aplikacje na pendrive i podczas uruchamiania przeskanuje i usunie wirusa. Nie wiem polecicie coś bo wszystkie sposoby w Internecie nie działają więc proszę was o szybką pomoc . Z góry dzięki pozdro.

TYLKO PROSZE PISAĆ JAK WIESZ NIE WIESZ NIE WYPOWIADAJ SIĘ .
husiek20031
~user
 
Posty: 228
Dołączenie: 09 Mar 2016, 21:43



Komputer na starcie systemu wylacz się windows xp

Postprzez Robert 30 Gru 2016, 01:13

wyjmij połowę ramu i próbuj

System 32 bit co nie :)?
Awatar użytkownika
Robert
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 6403
Dołączenie: 21 Mar 2006, 22:52
Miejscowość: ...
Pochwały: 352



Komputer na starcie systemu wylacz się windows xp

Postprzez krystian3w 30 Gru 2016, 14:03

husiek20031 napisał(a):Witam
... Ja myślę że to przez jakiegoś wirusa. Może znacie taką aplikacje że np instaluje aplikacje na pendrive i podczas uruchamiania przeskanuje i usunie wirusa.

http://www.fixitpc.pl/topic/4414-diagnostyka-infekcji-na-niestartujących-windows/, dodatkowo tam możesz przejrzeć listę „Gotowe płyty startowe ze skanerami”.

Autor postu otrzymał pochwałę
Awatar użytkownika
krystian3w
~user
 
Posty: 230
Dołączenie: 25 Sie 2015, 12:27
Miejscowość: Śląskie
Pochwały: 11



Komputer na starcie systemu wylacz się windows xp

Postprzez husiek20031 31 Gru 2016, 20:38

Piszę z telefonu
Wyjęcie ramu nie pomogło. Ale przeskanowanie pomogło do tego stopnia że można korzystać z różnych aplikacji .Tylko teraz pojawił się kolejny problem . Po podłączeniu internetu komputer zaczoł się resetować włącza się ale po zalogowaniu znowu restart .Teraz nawet na odpiętym kablu usb bo internet był z telefonu przez usb .
Tak system 32 bit

Dodano Dzisiaj, 00:44:
Odpisze ktoś potrzebuje pomocy. Wiem że temat jest trudny bo sam w internecie nie mogę znaleźdź . Nawet kombinowanie nic nie daje
husiek20031
~user
 
Posty: 228
Dołączenie: 09 Mar 2016, 21:43



Komputer na starcie systemu wylacz się windows xp

Postprzez Robert 24 Sty 2017, 14:22

husiek20031 napisał(a):Odpisze ktoś potrzebuje pomocy. Wiem że temat jest trudny bo sam w internecie nie mogę znaleźdź . Nawet kombinowanie nic nie daje

może jak będzie otwarty na pomoc to ludzie będą próbować. Takimi tekstami ich nie zachęcasz

husiek20031 napisał(a):TYLKO PROSZE PISAĆ JAK WIESZ NIE WIESZ NIE WYPOWIADAJ SIĘ .


Myślę, że to problem sprzętowy, a nie softowy. Ale nie wiem to nie wypowiadam się <rotfl>
Awatar użytkownika
Robert
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 6403
Dołączenie: 21 Mar 2006, 22:52
Miejscowość: ...
Pochwały: 352



Komputer na starcie systemu wylacz się windows xp

Postprzez husiek20031 25 Sty 2017, 23:35

A ja myślę ze to jest problem softowy bo na safe mode tak się nie dzieje. A jeśli to problem sprzętowy to proszę żeby to była płyta główna to wtedy wymienię na nowszą. Od dawna mam to w planach chociaż z chipset-em VIA ma fajne możliwości <rotfl> .
husiek20031
~user
 
Posty: 228
Dołączenie: 09 Mar 2016, 21:43




Powróć do Hardware

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości