• Ogłoszenie:

Kino domowe - przy jakich filmach efekt?

Miejsce dla każdego kinomanka. Zwiastuny, opinie, recenzje, efekty specjalne. Kochasz Kino - weź udział w dyskusji :)

Kino domowe - przy jakich filmach efekt?

Postprzez Pustelnik 16 Mar 2014, 21:10

reklama
Witam w jaki sposób mogę porównać dwa filmy na kinie domowym jeden z a drugi bez efektów ? załóżmy ten sam film w dwóch różnych formatach
Wiem że te efekty dzwiękowe które daje kino domowe dotyczy np PŁYT DVD, a czy jeśli będę miał film w FORMACIE DVD (czyli wszystko to samo) czyli np płyte przegraną na pendrive i pendrive podlączam do TV to czy bedzie ten sam efekt co z płytą podłączoną do odtwarzacza dvd? Wg mnie tak ale nie do końca wiem jak to działa w tv, pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Pustelnik
~user
 
Posty: 639
Dołączenie: 20 Sty 2006, 15:52
Miejscowość: -: -: >Śląsk< :- :-
Pochwały: 12



Kino domowe - przy jakich filmach efekt?

Postprzez Molos 22 Maj 2014, 14:10

Przede wszystkim patrz na strzelanki i mocne kino akcji. Ja właśnie swoje kino domowe tak testowałem. :D
A co ciekawe... na Titanicu efekty też były mega. Szczególnie gdy statek tonął. :P
Awatar użytkownika
Molos
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 22 Maj 2014, 13:55



Kino domowe - przy jakich filmach efekt?

Postprzez Mikou@j 22 Maj 2014, 22:38

Pustelnik, jeśli kopia będzie 1:1 to może być film z pendrive'a spokojnie.
Jeśli zamierzasz kupić faktycznie porządny sprzęt, to idź do sklepu (o ile jest taki w Twoim mieście lub pobliżu), który Ci zagwarantuje odpowiednie warunki do odsłuchu.
A jeśli to ma być kino raczej tanie, to spokojnie możesz udać się do Media, czy Saturna i tam poprosić o przetestowanie kilku wariantów.
ASUS TUF Gaming FX505DT R5-3550H/16GB || XBOX ONE + LG 43UJ6307 || Nintendo Switch ||
Image
"Nothing is true, everything is permitted"
NIE POMAGAM NA PW :!:
Awatar użytkownika
Mikou@j
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 12734
Dołączenie: 03 Sty 2006, 21:48
Miejscowość: Katowice
Pochwały: 1007




Powróć do Filmy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość