• Ogłoszenie:

Kino domowe lg

Tutaj można umieszczać wszystkie sensowne tematy nie pasujące do reszty działów tematycznych. Siadaj, gadaj, opowiadaj ;)

Kino domowe lg

Postprzez sed 22 Wrz 2016, 19:36

Mój problem polega na tym że kino lg LHB 725 które niedawno zakupiłem nie widzi filmów na prywatnym serwerze wd my cloud zakupionym parę dni temu.Foldery widzi a filmów muzyki i zdjęć nie.Ale co dziwne filmik mp4 z telefonu widzi ale on automatycznie się przeniósł z orange cloud po zainstalowaniu aplikacji my cloud na telefonie.Oczywiście pliki udostępnione z kompa widzi.Film który jest na serwerze my cloud mogę obejrzeć na dvd przez aplikację smart share zainstalowaną na laptopie ale o to mi nie chodziło.Mam komputer stacjonarny ale chcę go sprzedać dlatego kupiłem ten serwer żeby przenieś na niego muzykę i filmy.Podejrzewam ze to wina oprogramowania lg bo ps3 widzi pliki na wd my cloud.Zrobiłem reset serwera i teraz zdjęcia i muzykę widzi ale filmów dalej nie .Dzwoniłem do lg to powiedzieli że oczywiście nie wina ich sprzętu to wina serwera albo routera.Mój ruter to orange funbox.Co Wy o tym myślicie?
sed
~user
 
Posty: 206
Dołączenie: 26 Wrz 2004, 16:20
Miejscowość: Bydgoszcz
Pochwały: 1



Kino domowe lg

Postprzez Gaugan 20 Paź 2016, 08:57

Dla Mnie wszystko co LG jest dobre.
Jestem lekko zaskoczony tym problemem, aczkolwiek wydaje mi się, że jest to wina serwera. Ale w takiej sytuacji najlepiej jak odwiedzi Cię informatyk, który oceni czy Twój router wszystko przepuszcza.
Gaugan
~obserwator
 
Posty: 0
Dołączenie: 20 Paź 2016, 08:31




Powróć do Pog@duchy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości