• Ogłoszenie:

Kalendarz + skype - windows 10 mobile

Forum komórkowe - wszystko co związane z tą jakże obszerną tematyką.

Kalendarz + skype - windows 10 mobile

Postprzez bladi1492 21 Lip 2016, 14:32

reklama
Cześć,
mam problem z systemem ogólnie Windows Phone 8.1, Windows Mobile 10 , problem polega na tym, że aby móc rozmawiać Video rozmowę przez ten system należy pobrać program skype, tak więc też zrobiłem aczkolwiek skype jak i system automatycznie zassał dane z mojego konta skype i wproiwadizł je do kontaktów w telefonie jak i do kalendarza, dokładniej jakieś daty, wydarzenia, i nie wiem co jeszcze, z kontaktów usunąłem nie potrzebne kontakty , skype odinstalowałem z telefonu lecz dalej pozostały nie potrzebne informacje w kalendarzu systemowym. Moje pytanie jak usunąć, te dane lub wyczyścić kalendarz od nie potrzebnych danych ?

Dodano 23.07.2016 00:27:07:
Rozwiązany ... Zalogowałem się na konto Microsoft Account, wybrałem pakiet Office, następnie stworzyłem konto Outlock na moim koncie na którym się zalogowałem na stronie Microsoftu, kiedy skrzynka Outlock została stworzona mogłem przejść do kolejnej Opcji jaką jest Kalendarz, i wtedy ręcznie każdą niepotrzebną datę usunąłem i jest po problemie, niestety należy usuwać pojedynczo nie potrzebne informację zaktualizowane z moim wypadku z skye w przeglądarce ponieważ w telefonie nie ma opcji Usuń w kalendarzu.
"Nie rozmawiaj z idiotą bo najpierw zniżysz się do jego poziomu a potem on pobije Cię doświadczeniem..."
Awatar użytkownika
bladi1492
~user
 
Posty: 695
Dołączenie: 12 Cze 2007, 11:00
Miejscowość: Cybinka-Słubice
Pochwały: 51



Powróć do GSM - Telefonia komórkowa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości