• Ogłoszenie:

Juz nie wiem co robic !!!

Bezpieczeństwo systemów, usuwanie wirusów, dobieranie programów antywirusowych. Obowiązkowe logi w tym dziale: trzy z FRST + Gmer.

Juz nie wiem co robic !!!

Postprzez jammarta 19 Cze 2005, 11:50

reklama
Objawy sa takie : Komp po restarcie chodzi ok przez jakies pol godziny. Potem cos blokuje wazniejsze funkcje tzn. nie moge wlaczys menadzera zadan, otworzyc moj komputer, otworzyc total commandera. Inne programy tj. telewizor, internet, komunikator, chodza troche przyblokowane.
Co juz robilam : Milalam Avasta ale go zabilo, skanowal ale nic nie mogl znalezc, wiec wywalilam. Mam teraz Antivir i on znalazl pare wirosow i trojana, potem udalo mi sie przeskanowac mks vir online i byl jeszcze jeden trojan.
Ale niestety nie pomoglo bo dale sie blokuje.
Za porady, przeinstaluj system dziekuje z gory. Mam obraz komp zrobiony tylko ze troche dawno wiec jakby co to sobie przywroce system ale narazie nie chce tego robic.
Pozdrawiam i dziekuje za porady :)
jammarta
jammarta
~user
 
Posty: 42
Dołączenie: 06 Kwi 2005, 15:58



Postprzez @Marcin 19 Cze 2005, 11:56

Jaki masz system :?:
Przeskanuj komputer programem Ad-aware, Spybot Search & Destroy. Wrzuć loga z hijackthisa...zobaczy się co siedzi w kompie.

PZDR
Awatar użytkownika
@Marcin
~user
 
Posty: 2296
Dołączenie: 19 Sty 2005, 08:55
Miejscowość: Jugów
Pochwały: 232



Postprzez jammarta 19 Cze 2005, 15:09

Skanuje teraz TrendMicro HouseCall i jednego trojana wykryl i wyrzucilam go. Narazie komp chodzi ok, wiec moze to ten byl.


Martin napisał(a):Wrzuć loga z hijackthisa


Co to znaczy ? Bardzo chetnie to zrobie ale nie wiem jak.
jammarta
jammarta
~user
 
Posty: 42
Dołączenie: 06 Kwi 2005, 15:58



Postprzez Tom@szek 19 Cze 2005, 15:22

jammarta napisał(a):Co to znaczy ? Bardzo chetnie to zrobie ale nie wiem jak.


http://forum.programosy.pl/hijackthis-gtobsuga-i-umieszczanie-loga-vt9452.html
Tom@szek
 




Powróć do Bezpieczeństwo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości