• Ogłoszenie:

jakiś programik do edycji biosów w pl

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

jakiś programik do edycji biosów w pl

Postprzez Dr@GuN 13 Maj 2006, 22:04

reklama
jak w temacie , szukam jakiegoś programiku do edycji biosów po polsku , nie musi być łatwy w obsłudze , aczkolwiek to wskazane 8)
I zapłoną piekielnym ogniem wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatnośc na buffer overflowy ogromna. I zaprzestaną działania wasze routery a wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.
Awatar użytkownika
Dr@GuN
~user
 
Posty: 1814
Dołączenie: 06 Mar 2005, 15:01
Pochwały: 30



Postprzez oklahoma 13 Maj 2006, 22:19

Nie wiem dokładnie o co chodzi ale w Komputer ekspert NR 12/2005 był temat o biosie i było opisane wszystko ,każde zagadnienie wyjaśnione.
No gazety na meila ci nie wyśle :mrgreen: :mrgreen:
Ostatnio edytowany przez oklahoma , Dzisiaj o 10:22:27, edytowano w sumie 100 razy
Image
Awatar użytkownika
oklahoma
~user
 
Posty: 671
Dołączenie: 06 Lis 2005, 15:18
Miejscowość: Sztum
Pochwały: 43



Postprzez Dr@GuN 13 Maj 2006, 22:42

ale mi chodzi o program , mam już na kącie troche biosów , i miałem dawniej właśnie taki programik do edycji biosów w pl i był spox , tylko za nic nie mogę sobie nazwy przypomnieć :evil:
I zapłoną piekielnym ogniem wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatnośc na buffer overflowy ogromna. I zaprzestaną działania wasze routery a wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.
Awatar użytkownika
Dr@GuN
~user
 
Posty: 1814
Dołączenie: 06 Mar 2005, 15:01
Pochwały: 30



Postprzez oklahoma 13 Maj 2006, 23:08

Szperałem u siebie na płytach i znalazłem takie coś być może na coś cie naprowadzi spróbuj nic do stracenia nie masz :P :P
Ostatnio edytowany przez oklahoma , Dzisiaj o 10:22:27, edytowano w sumie 100 razy
Image
Awatar użytkownika
oklahoma
~user
 
Posty: 671
Dołączenie: 06 Lis 2005, 15:18
Miejscowość: Sztum
Pochwały: 43



Postprzez Dr@GuN 14 Maj 2006, 09:28

nie no.........tam jest o ustawieniach biosu , a ja chcę go edytować , zmieniać wpisy , przerabiać na polski itp !! :evil:
I zapłoną piekielnym ogniem wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatnośc na buffer overflowy ogromna. I zaprzestaną działania wasze routery a wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.
Awatar użytkownika
Dr@GuN
~user
 
Posty: 1814
Dołączenie: 06 Mar 2005, 15:01
Pochwały: 30




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 26 gości