• Ogłoszenie:

Jaki program użyć żeby całkowicie odinstalować comodo firewa

Możliwość napisania tematu bez konieczności logowania. Zapraszamy do zadawania pytań niezarejestrowanych użytkowników.

Jaki program użyć żeby całkowicie odinstalować comodo firewa

Postprzez krzysztofbylinski9@gmail.com 10 Sty 2017, 19:35

reklama
UPRZEJMIE PROSZĘ O POMOC , KONIECZNIE MUSZĘ ODINSTALOWAĆ PROGRAM COMODO FIREWALL . MÓJ LAPTOP PRZEZ TEN PROGRAM DŁUGO SIĘ OTWIERA I BLOKUJE MI INNE PROGRAMY CO CHCEM ZAINSTALOWAĆ . PRÓBOWAŁEM JUŻ ODINSTALOWAĆ TEN PROGRAM , LECZ WTEDY ZOSTAŁEM POZBAWIONY DO DOSTĘPU INTERNETU . I ŻEBY MIEĆ PONOWNIE DOSTĘP DO RÓŻNYCH STRON PONOWNIE MUSIAŁEM TE COMODO ZAINSTALOWAĆ I WTEDY MI TEN PROGRAM UMOŻLIWIŁ MI DOSTĘP DO INNYCH STRON. PORADZIŁEM SIĘ Z INFORMATIKAMI ŻEBY GO SIĘ POZBYĆ TO JEDYNIE POZOSTANIE MI ZRESETOWAĆ LAPTOPA CAŁKOWICIE I NA NOWO WGRAĆ Z PŁYTY WINDOWS 7 HOME PREMIUM . BO TAKIEGO MAM WINDOWSA ,I WTEDY CAŁKOWICIE POZBĘDĘ SIĘ Z DYSKU I PROGRAMU TEGO COMODO I WTEDY NAWET INTERNET BĘDZIE DZIAŁAŁ BEZ ZAKŁUCEŃ . MAM DO PAŃSTWA PYTANIE , A MOŻE PAŃSTWO ZNAJĄ PROGRAM DO ODISTALOWANIA COMODO FIREWALL 64 BITOWY, BEZ MOŻLIWOŚCI BLOKOWANIA INTERNETU I DO STĘPU DO RÓŻNYCH STRON . BO SKORO PAŃSTWO NIE ZNAJĄ TO BĘDĘ ZMUSZONY ZRESETOWAĆ CAŁEGO LAPTOPA I NA NOWO WGRAĆ TEN PROGRAM WINDOWS 7 HOME PREMIUM I WTEDY JAK BĘDĘ ZRESETOWAŁ LAPTOPA TO USUNĘ MOJE WSZYSTKIE ZDJĘCIA I FILMY. A TEGO BYM PRAGNĄŁ UNIKNĄĆ . ALE NIE BĘDĘ MIAŁ WYJŚCIA , CHYBA ŻE POMOŻECIE MI I PODACIE JAKI TO PROGRAM USUWA TEGO COMODO FIREWALL 64 BITOWY BEZ BLOKOWANIA INTERNETU I BEZ BLOKOWANIA WSZYSTKICH STRON . BARDZO PROSZĘ O POMOC NA MÓJ MEJL ,, krzysztofbyliński9@gmail.com . BĘDĘ WAM ZA POMOC WDZIĘCZNY .
krzysztofbylinski9@gmail.com
 



Jaki program użyć żeby całkowicie odinstalować comodo firewa

Postprzez Robert 11 Sty 2017, 00:43

spokojnie
Awatar użytkownika
Robert
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 6403
Dołączenie: 21 Mar 2006, 22:52
Miejscowość: ...
Pochwały: 352



Jaki program użyć żeby całkowicie odinstalować comodo firewa

Postprzez Garu 11 Sty 2017, 01:07

https://forums.comodo.com/install-setup-configuration-help-cis/uninstaller-tool-for-comodo-products-t71897.0.html
Człowiek widzi rzeczy, jakimi są i oby to była prawda.
Awatar użytkownika
Garu
~user
 
Posty: 538
Dołączenie: 11 Kwi 2013, 14:52
Pochwały: 17




Powróć do Szybkie Pytania i Odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości