• Ogłoszenie:

Jak znależć kogoś po imieniu i nazwisku

Tutaj można umieszczać wszystkie sensowne tematy nie pasujące do reszty działów tematycznych. Siadaj, gadaj, opowiadaj ;)

Jak znależć kogoś po imieniu i nazwisku

Postprzez Wojtasgls 13 Sty 2012, 00:44

Witam

Mam imie i nazwisko typa oraz miejscowość gdzie mieszka. Potrzebuje go namierzyć tel. lub adres dokładny.
Szukałem na necie fejsie nk itd. cisza.

Jakieś rady??
Image
NIE POMAGAM NA PW!!!
Awatar użytkownika
Wojtasgls
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 3874
Dołączenie: 02 Gru 2005, 00:14
Miejscowość: Gorzów Wlkp.
Pochwały: 229



Jak znależć kogoś po imieniu i nazwisku

Postprzez Robert 13 Sty 2012, 14:54

Książka telefoniczna?
Awatar użytkownika
Robert
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 6403
Dołączenie: 21 Mar 2006, 22:52
Miejscowość: ...
Pochwały: 352



Jak znależć kogoś po imieniu i nazwisku

Postprzez Wojtasgls 13 Sty 2012, 16:16

te na necie są do d.... tam nic nie ma..
Image
NIE POMAGAM NA PW!!!
Awatar użytkownika
Wojtasgls
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 3874
Dołączenie: 02 Gru 2005, 00:14
Miejscowość: Gorzów Wlkp.
Pochwały: 229



Jak znależć kogoś po imieniu i nazwisku

Postprzez apg2312 13 Sty 2012, 17:32

Gość musi mieć telefon stacjonarny, żeby ewentualnie być w książce telefonicznej. Ale po pierwsze, tel. musi być na niego i nie może być zastrzeżony numer, a po drugie - ilu np. w Warszawie będzie Janów Nowaków ? Przypuszczam, że sporo...
Poza tym, jeśli typa nie ma na NK (co zresztą niewiele daje, bo adresu i tak tam nie ma) to pozostało Ci tylko szukać znajomego policjanta lub udać się do jakiejś agencji detektywistycznej - jeśli zbytnio nie będą się przejmować prawem, to bez problemu gościa znajdą. Tak samo może Ci pomóc jakiś znajomy, jeśli znasz numer tel. stacjonarnego lub komórkowego (na abonament).
Adam

I have no right to ask this of any of you... but will you follow me...one last time ?

QuadCore Intel Core i7-6700K/Asus Z170 Pro Gaming/4x4GB Kingston HyperX Fury Black 2400/Gigabyte RTX 3060 VISION OC 12 GB/SSD Patriot VIPER VPN100 256GB M.2 PCIe x4 NVMe + SSD Plextor M6S 128GB SATA3 + Toshiba P300 1TBB/HL-DT-ST DVDRAM GH24NSB0/Philips 240V5QDSB/OCZ ZS 550W
Awatar użytkownika
apg2312
~user
 
Posty: 1308
Dołączenie: 29 Lip 2008, 20:09
Miejscowość: هورشاو
Pochwały: 85



Jak znależć kogoś po imieniu i nazwisku

Postprzez Sh@m@N 13 Sty 2012, 21:19

Ja bym się wykosztował i zadał pytanie w ewidencji ludności w gminie (dla tego miasta). Może być "wymeldowany decyzją administracyjną" (sporo cwaniaczków tak robi - można wtedy listy wysyłać na Berdyczów).
Ale, jeśli w gminie nie wiedzą, można jeszcze spróbować MSWiA i ich informacji, na końcu - skarbówki, ZUS i urzędu pracy. To ostatnie najłatwiej z legendą - pan taki i taki zgłosił się do mnie ze skierowaniem na staż, a ja nie zamawiałem i nie mam umowy, ale gość mi nawet spasował, ale ćwok zapomniał namiary zostawić, mam tylko imię i nazwisko - możecie mi może podać telefon do niego, a jeśli nie - to adres?

Poza tym - zależy, co gość ROBI w życiu. Jeśli ma jakiś sklep, warsztat, punkt usługowy - jest szansa, że będzie się ogłaszał. Jeśli pochodzi z tego miasta - część szkół ma listy uczniów na stronkach internetowych, można wyśledzić z jakiego obwodu szkoły podstawowej pochodzi - co zawęża do kilku dzielnic/wiosek.
Istnieje też szansa, że jest jakimś aktywistą lokalnym - daje głos w "ważnych dla społeczności sprawach" - wiadomo, że najpilniej w swojej dzielnicy/wiosce.
Czasami daje głosik na forach, podpisuje maile - a po adresie mailowym już można sporo wyłapać.

Telefon to chybiona sprawa - co szkodzi zastrzec publikację?
道可道﹐非常道;名可名,非常名。人之性、惡;其善,偽也。
Wyrzucając stare graty zastanawiam się, co z nich zrobiłby chińczyk. I w końcu ich nie wyrzucam, tylko próbuję to zrobić.
Awatar użytkownika
Sh@m@N
~user
 
Posty: 1235
Dołączenie: 16 Wrz 2009, 16:52
Pochwały: 101




Powróć do Pog@duchy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości