• Ogłoszenie:

Jak zmienic położenie danego komponentu poprzez kod

Wszystko odnośnie tworzenia grafiki - obróbka, problemy, oceny.
Tworzenia Stron internetowych - HTML, PHP, MySQL...

Jak zmienic położenie danego komponentu poprzez kod

Postprzez Achitas 31 Paź 2014, 11:04

reklama
Witam , powie mi ktos jak mogę Sobie w kodzie zmienic położenie opcji SZUKAJ załączonej na obrazku :

Image

Wchodze na Swoją stronke poprzez Total Comandera i nigdzie nie mogę znaleźć w żadnych plikach tekstowych nazwy tego obiektu ;)
W opcji zbadaj obrazek da sie ustawić wszystko , ale to nie zapisuje nic w moich ustawieniach bo kazdy ma do tego dostęp przecież :P
Edit: Podpis niezgodny z regulaminem (Mike)
Ty Jesteś Życiem, Szczęściem I Wiecznością... Słowem I Oddechem... Nigdy Nie Odchodź!
Najważniejsze jest, aby zachować poczucie humoru i zawsze być optymistą nawet w sytuacjach bez wyjścia - Bear Grylls podczas złamania kręgosłupa w 3 miejscach!
Awatar użytkownika
Achitas
~user
 
Posty: 1287
Dołączenie: 30 Sie 2007, 08:31
Miejscowość: Biała Podlaska :)
Pochwały: 3



Jak zmienic położenie danego komponentu poprzez kod

Postprzez eSpEY 31 Paź 2014, 12:27

Cześć.

Wszystko zależy co to za stornka, czy jakiś gotowy CMS, wtedy szukaj w szablonach pliku css dla aktualnego szablonu, może to autorska stronka - szukaj w plikach css po np. id elementu, klasie elementu, albo jest jako dziecko jakiegoś nadrzędnego bloku. Jakbyś podał adres strony byłoby łatwiej.

Pozdrawiam
W domu:AMD Athlon X4 640 | Asus m4a78lt | DDR3 4096MB 666Mhz | NVDIA GeForce GTS 450 | ATX 500W
W pracy:Intel Core i5-3470 | 2 x DDR4 4096MB 2133Mhz | Qyadro K600 1024MB | ATX 750W
Awatar użytkownika
eSpEY
 
Posty: 1340
Dołączenie: 04 Lut 2007, 12:24
Miejscowość: Olsztyn
Pochwały: 111



Jak zmienic położenie danego komponentu poprzez kod

Postprzez Achitas 31 Paź 2014, 13:30

Tego co zaznaczyłęm wogole nie mogę znaleźć w kodzie css
Image
Edit: Podpis niezgodny z regulaminem (Mike)
Ty Jesteś Życiem, Szczęściem I Wiecznością... Słowem I Oddechem... Nigdy Nie Odchodź!
Najważniejsze jest, aby zachować poczucie humoru i zawsze być optymistą nawet w sytuacjach bez wyjścia - Bear Grylls podczas złamania kręgosłupa w 3 miejscach!
Awatar użytkownika
Achitas
~user
 
Posty: 1287
Dołączenie: 30 Sie 2007, 08:31
Miejscowość: Biała Podlaska :)
Pochwały: 3



Jak zmienic położenie danego komponentu poprzez kod

Postprzez Karolk89 06 Wrz 2016, 09:05

Tego w kodzie css nie znajdziesz. Styl jest przypisany na sztywno w linii w html.
Z tego co widzę, to chyba javascript mierzy szerokość i zwraca konkretną wartość do tego diva.
Jeżeli jesteś laikiem to niestety ciężko będzie Ci coś zdziałać.
Jakbyś podał link do strony to mogę zerknąć dokładniej.
<a href="http://sungroup.pl">Agencja Interaktywna Sun Group</a>
Karolk89
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 06 Wrz 2016, 08:54
Miejscowość: Piła




Powróć do Grafika & Webmastering

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości